balustrady

Niedawno pojechałam na szkolenie, które odbywało się w bardzo nowoczesnym hotelu.Szkolenie to odbywało się w Warszawie z czego naprawdę bardzo się ucieszyłam bo lubię jeździć do Warszawy. W sumie na szkolenia lubię jeździć jeszcze do innych miasta ale do Warszawy chyba jednak najbardziej.

Balustrady dobrze dobrane

balustrady Po prostu do Warszawy mam naprawdę blisko i dlatego też po szkoleniu jestem zawsze szybko w domu. Mama dobre połączenie ze swoją miejscowością. Zresztą w Warszawie często też wybieram się na zakupy. Bo co jak co ale sklepy tu są najlepsze i jest ich najwięcej. A ten hotel, w którym teraz spałam był bardzo nowoczesny. Pierwszy raz byłam w tym hotelu i jestem naprawdę z niego bardzo zadowolona. W tym hotelu w środku były naprawdę piękne marmurowe schody. Chyba pierwszy raz widziałam takie schody. Były tam także balustrady nierdzewne, które wyglądały bardzo dobrze. Te balustrady pięknie się komponowały z marmurem. Ogólnie wnętrze było urządzone z przepychem. Na przykład na balkonach także były takie metalowe balustrady wykonywane w Warszawie a do tego były tam też daszki szklane, które pięknie przepuszczały słońce. Te daszki szklane były zresztą wszędzie. Gdzie tylko były jakieś drzwi czy balkon a nawet jakieś większe ozdobne okno to właśnie tam był też daszek szklany i to bardzo mi się podobało. Ogólnie w tym hotelu użyto bardzo dużo szkła do wystroju. To wszystko sprawiało wrażenie, że hotel jest naprawdę słoneczny. Mi taki efekt jak najbardziej się podoba. Podobne daszki szklane znajdują się też u mnie w pracy przed drzwiami wejściowymi.

Jednak jeden daszek nie robi takie wrażenia co wiele daszków. W tym hotelu był też basen. Jeśli jest tylko basen w hotelu to zawsze chętnie z niego korzystam ponieważ wprost uwielbiam pływać. A u mnie w miejscowości nie ma basenu niestety.