Byłam wczoraj na imprezie u mojej koleżanki,. Organizowały swoje trzydzieste urodziny w nowoczesnym klubie, w którym jest dobre jedzenie i fajna muzyka. Poznałam ciekawe osoby z którymi się świetnie bawiłam. Pół nocy przetańczyłam z Pawłem, z którym wymieniłam się telefonami. 

Poznałam chłopaka, który ma biuro tłumaczeń

biuro tłumaczeń rosyjskiegoBardzo dobrze nam się ze sobą rozmawiało. Mamy sporo wspólnego. Jak się okazało Paweł ma biuro tłumaczeń rosyjskiego a ja uwielbiam ten język. Byłam kilka razy w Rosji na wycieczkach w rożnych miastach i bardzo mi się podobało. Postanowiłam dać mu swój numer telefonu bo wiele nas łączy. Paweł zadzwonił następnego dnia. Zaprosił mnie na spotkanie i dużo rozmawialiśmy o jego pracy. Biuro tłumaczeń rosyjskiego Pawła znajduje się w dobrej lokalizacji i ma wielu klientów. Paweł nie narzeka na brak pracy. Często organizuje rożne kursy językowe i ma dzięki temu dodatkowe zlecenia. Ja potrafię dobrze porozumiewać się w tym języku i dzięki temu mogłam z Pawłem porozmawiać także po rosyjsku. Musze przyznać, że będę mogła się od niego wiele nauczyć. Cieszę się, ze go poznałam bo jest na prawdę wartościowym człowiekiem. Dobrze sobie radzi w pracy zawodowej a poza tym jest czuły i opiekuńczy. Biuro tłumaczeń rosyjskiego jest otwarte tylko w tygodniu od poniedziałku do piątku. ja także pracuje w tych samych dniach w swojej firmie. Dzięki temu mamy wolne weekendy i możemy spotykać się i organizować sobie różne wycieczki i inne atrakcje. Wspólnie jeździmy na rowerach i rolkach.

Dzisiaj Paweł zadzwonił, ze dostał ważne zlecenie i musi trochę nad nim posiedzieć. Paweł każde tłumaczenie traktował bardzo poważnie. Zależało mu na każdym kliencie ponieważ w tej branży jest spora konkurencja. Jest wiele biur i klienci mogą sobie w nich śmiało wybierać.