Bombonierki reklamowe

Zawsze wiedziałam, że w naszej firmie pracują ludzie o naprawdę ogromnych sercach, jednak nigdy nie spodziewałam się tego, że aż tak. Święta są zawsze wyjątkowym czasem który spędzamy z rodzinami nie tylko przy rodzinnym stole przy wspólnych rozmowach ale również myślimy o ludziach chorych, samotnych, opuszczonych jak również o dzieciach nie mających rodziców.

Bombonierki reklamowe było z logo firmy

Bombonierki reklamoweNasi pracownicy zawsze dostają na święta paczki, które wypełnione są różnego rodzaju smakołykami oraz innymi produktami. Tak naprawdę było i tym razem. Nasze kierownictwo przygotowało ogromne kosze z szeregiem słodyczy jak również innych produktów. Wszystko opatrzone było logo firmy, zarówno bombonierki reklamowe jak i napoje czy inne artykuły spożywcze. Pracownicy stwierdzili, że połowa osób odda swoje paczki do domu samotnej matki oraz do domów dziecka a druga połowa do szpitali dla osób chorych i samotnych. Prezes firmy długo nie potrafił ukryć nie tylko zaskoczenia i wzruszenia ale również dumy. Wiedział bowiem, że na swoim pokładzie ma naprawdę oddanych, fajnych i dobrych pracowników, którzy potrafią dzielić się z potrzebującymi. Dodatkowo nasz marketingowiec napisał krótką notatkę prasową opisującą to wydarzenie i wszystkie lokalne media zbierały się pod szpitalami aby zrobić zdjęcie.

Do tego również dzwoniły do tych instytucji z pytaniem czy jest to tylko posuniecie marketingowe czy faktycznie podarunki dotarły. Dostaliśmy mnóstwo laurek od dzieci oraz podziękowań. Cieszę się, że w naszej firmie pracują tak dobrzy ludzie. 

Więcej: bombonierki reklamowe