Czas tak szybko zleciał, że nie zauważyłam kiedy to się stało, że jesteśmy już rok razem z moim chłopakiem. Poznaliśmy się przypadkiem na urodzinach koleżanki. Od razu coś zaiskrzyło między nami i rozmawialiśmy wtedy ze sobą do końca przyjęcia. Wymieniliśmy się numerami i już następnego dnia umówiliśmy się na kawę. Szybko zostaliśmy parą.

Piękna złota bransoletka na rocznicę

bransoletki ze złotaMuszę przyznać, że dba o mnie jak nikt. Zawsze otwiera mi drzwi, czy to od domu, czy od samochodu, przepuszcza mnie pierwszą, obsypuje kwiatami. Wiem, że gdybym mu na to pozwoliła, to śpiewałby mi serenady pod oknem, no ale bez przesady. Któregoś dnia, z okazji naszej rocznicy wręczył mi prezent. Moim oczom ukazały się piękne  bransoletki ze złota, dwie sztuki. Zapytałam, dlaczego kupił mi aż dwie bransoletki. Okazało się, że jedna była na kostkę, a druga na rękę. Od razu musiał kupić cały komplet. Bransoletka na nogę była prosta, z małymi ogniwami, a na końcu ozdobiona zawieszką z serduszkiem. Bardzo m się spodobała i od razu założyłam ją na nogę. Bransoletka na dłoni, była grubsza i zapinana na zatrzask. Nie była w regularnym kształcie, tylko falowana. Coś pięknego, nigdy nie widziałam czegoś takiego. Pytałam gdzie dostał tak piękne bransoletki, ale nie chciał mi udzielić tych informacji, mówiąc, że to prezent i mam nie wypytywać zbyt wiele. Wiedziałam, że znów wydał na mnie dużo i dlatego nie chciał powiedzieć, w jakim sklepie bransoletki były kupione, żebym nie poszła przypadkiem i nie sprawdziła, bo jeszcze bym chciała oddać.

Od razu musiałam zrobić sesję zdjęciową moim nowym nabytkom. No i z okazji rocznicy poszliśmy też do restauracji. Założyłam bransoletki i towarzyszyły nam przez cały wieczór. Dzięki mojemu chłopakowi, czuję się tak wyjątkowo, jak nigdy wcześniej.