Myśląc o promocji wyrobów swojej firmy, wielu właścicieli zwłaszcza z branży gastronomicznej, decyduje się na ustawienie na różnego typu imprezach plenerowych lub centrach handlowych stoisk degustacyjnych. Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów pozwalających na to aby potencjalny klient miał możliwość posmakowania naszego produktu, dzięki czemu będzie mógł podjąć ostateczną decyzję.

Smaczne stoisko, czyli zastosowanie przenośnej lady

lada promocyjnaChcąc zorganizować stoisko na którym każdy będzie miał możliwość spróbowania produktów naszej firmy, niezbędne okaże się przygotowanie takiego stoiska od podstaw. Głównym jego elementem powinna być lada promocyjna. Pozwala ona na ustawienie takiego stoiska w dowolnym miejscu, tak aby pracownik naszej firmy mógł rozdawać przechodniom np. smaczne przekąski. Taka lada posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest łatwa w transporcie a dodatkowo jej montaż nie zajmuje dużo czasu. Powinna być ona wyposażona w odpowiedniej długości słupki boczne, pomiędzy którymi zostanie powieszony baner z nazwą naszej firmy. Dobrze jeśli od wewnętrznej strony będzie posiadała kilka niewielkich półek lub szufladek, pozwalających na wygodne przechowywanie przygotowanych zapasów danego produktu. Jej blat jest wykonany ze specjalnego tworzywa, które umożliwia utrzymanie go w czystości a w razie rozsypania się produktu można go łatwo wyczyścić. Takie lady możemy zamówić w firmach zajmujących się produkcją akcesoriów wystawienniczych a ich cena uzależniona jest od wielkości lady.

Jak zatem widać przygotowanie stoiska promocyjnego wymaga zastosowania specjalnych elementów, dzięki którym będzie ono proste i funkcjonalne. Opisane powyżej rozwiązanie sprawi, że nasza firma zyska oryginalny sposób promocji danego produktu, który z pewnością przełoży się na zwiększenie zysków.