Wybór roweru dla dziecka zawsze jest trudny, ale jeśli wybieramy jednoślad dla dziewczynki, to problem staje się jeszcze bardziej skomplikowany. Dziewczynki raczej nie przejmują się parametrami technicznymi i osiągami, dla nich dużo ważniejszym czynnikiem jest estetyka. 

Stylowy Lea Junior od Krossa

kross lea junior 2.0Każda dziewczynka marzy o rowerze, który będzie modny i takim, jakiego nie będą miały jej koleżanki. Dlatego też warto bliżej zapoznać się z ofertą Krossa, a zwłaszcza z modelem Lea Junior 2.0, który jest wzorowany na modelu dla kobiet. To rower, który występuje w kilku zestawach kolorystycznych, wśród których każda dziewczynka, na pewno znajdzie to, czego szuka. W tym modelu znajdziemy bardzo lekką, aluminiową ramę, której konstrukcja ułatwia bezproblemowe wsiadanie i zsiadanie z roweru. Mamy tu też wysokiej klasy amortyzator o czterdziesto milimetrowym skoku. Jeśli zaś chodzi o napęd, w Lea Junior mamy do dyspozycji osiemnaście biegów, których zmianę obsługujemy za pomocą obrotowych manetek. Kross Lea Junior 2.0 to również bezpieczeństwo. A dbają o nie klasyczne, szczękowe V-Brake, które sprawdzają się niezależnie od warunków terenowych i atmosferycznych. Lea Junior 2.0 to koszt około tysiąca trzystu złotych, jednakże zawsze możemy poczekać do posezonowej wyprzedaży i kupić ten jednoślad w cenie niższej o kilka lub nawet kilkanaście procent. Ten model sprawdzi się jako towarzysz dalszych wypraw w teren, ale też jako środek codziennej komunikacji do i ze szkoły.

Kross słynie z produkcji rowerów dla dzieci. Jego spersonalizowane rowery są tego najlepszym dowodem. Firma doskonale wychodzi naprzeciw oczekiwaniu dzieci, ale także ich rodziców. Dlatego rowery są nie tylko bezpieczne i komfortowe, ale również odznaczają się doskonałym designem.