Grudzień w moim rodzinnym domu był najlepszym miesiącem. Pamiętam jak jeszcze jako mała dziewczynka czekałam na święta. Nie tylko ze względu na Mikołaja czy Gwiazdora i prezenty, które przyniesie, ale na to wszystko co się działo na kilka czy kilkanaście godzin przed samą gwiazdką. Lubiłam ten czas kiedy moja mama Małgorzata gotowała przepyszne dania w kuchni, a najbardziej momenty, kiedy moja mama Małgorzata pozwalała mi sobie pomóc, a zapachy z naszego wspólnego pichcenia w kuchni unosiły się po całym domu.

Jakie funkcje ma filtr do lodówki Samsung?

filtr do lodówki samsungRano w dzień Bożego narodzenia kiedy moja mama Małgorzata w kuchni kończyła wigilijne potrawy ja z moim tatą Miłoszem ubieraliśmy najpiękniejszą choinkę w mieście. Ja również przeniosłam tą tradycję do swojego domu. Tylko z tą drobną różnicą, że w moim domu w dniu Wigilii popsuła się lodówka, a za oknem nie jest na tyle zimno, żeby wystawić potrawy na balkon. Mój mąż Przemysław zadzwonił po fachowca, ale w taki dzień nikt prawie nie pracuje. Jednak mojemu mężowi Przemysławowi udało znaleźć się fachowca. Pan Zenon poinformował mnie i mojego męża Przemysława, że filtr do lodówki Samsung nie był od dawna wymieniany i to przez niego nasza lodówka się popsuła. Razem z moim mężem Przemysławem pojechaliśmy do sklepu, żeby kupić nową lodówkę tym razem taką której filtr do lodówki Samsung będzie sprawny, ponieważ będzie nowy. Podczas wyboru doradzał mi i mojemu mężowi Przemysławowi bardzo miły pracownik, który poinformował, że filtr do lodówki Samsung należy wymieniać nie rzadziej, niż co sześć miesięcy.

Filtry w lodówkach szczególnie tych z możliwością nalewania zmrożonej wody z drzwi urządzenia są szczególnie ważne. To dzięki nim użytkownik sprzętu ma pewność, że woda którą obecnie spożywa jest czysta i wolna od bakterii i zanieczyszczeń. Filtry te niwelują zapach jak również posmak chloru w wodzie. Sprawiają, że woda, nalewana wprost z lodówki nie jest mętna.