Mieszkanie w bloku ma przeważnie jedną i zasadniczą wadę, a mianowicie jest w nim zbyt mało miejsca, aby pomieścić rzeczy, których być może obecnie nie potrzebujemy, ale w przyszłości nam się przydadzą, jak np: ubrania zimowe. Zazwyczaj wynosimy je na strych, ale warto pamiętać o jednym, małym i sprytnym rozwiązaniu.

Szafa wnękowa w bloku

szafy wnękowe lubelskieWiększość osób mieszkających w blokach z pewnością zgodzi się, że w mieszkaniach często brakuje miejsca: a to na ubrania zimowe, na buty, na pościele, obrusy czy chociażby na odkurzacz. Przeważnie mając rodzinę, każda osoba ma swoją własną szafę w pokoju i takie rozwiązanie mogłoby wydawać się najbardziej logiczne, jednakże istnieje alternatywa, która może nam pomóc zaoszczędzić sporo miejsca w domu i jednocześnie upchać wszystkie potrzebne mniej lub bardziej przedmioty. Tym rozwiązaniem są oczywiście szafy wnękowe lubelskie jest województwem w którym znajdziemy bardzo dużo sklepów meblowych oferujących wykonanie takiej szafy na zamówienie. Co to oznacza?, że jeżeli posiadamy w domu wnękę, a takowe występują właśnie najczęściej w blokach to możemy sprytnie przeobrazić ją w szafę, która zamiast zajmować niepotrzebne miejsce wykorzysta to, które i tak przeważnie jest niezagospodarowane. Takie szafy wnękowe mogą posiadać zarówno półki, jak i drążki na ubrania – wszystko tutaj zależy od naszego pomysł oraz preferencji. 

Najważniejsze jest to, że w takiej szafie na dobrą sprawę możemy pomieścić bardzo dużo rzeczy. Szafy wnękowe sięgają od podłogi, aż do sufitu, co daje mnóstwo przestrzeni w której bez problemu pomieścimy zarówno ubrania całej rodziny, jak i buty, obrusy, pościele, a nawet sprzęty takie jak odkurzacz czy żelazko. W takich szafach możemy trzymać wszystko to, co chcemy mieć w domu, ale niekoniecznie na widoku.