Na rynku dostępnych jest kilka podstawowych rodzajów folii samoprzylepnych które najczęściej wykorzystywane są do naklejania reklam na różnorodne obiekty. W poniższym tekście przedstawimy pokrótce charakterystykę poszczególnych rodzajów folii samoprzylepnych.

Rodzaje folii samoprzylepnych

folia monomerycznaW ofercie sklepów zajmujących się dystrybucją folii samoprzylepnych znajdziemy takie produkty jak folie monomeryczne, folie polimerowe oraz folie wylewane. Wraz z rozwojem rynku reklamowego, na całym świecie zaistniała silna potrzeba stworzenia produktów odpowiednich do specjalistycznych zastosowań reklamowych. Potrzebne były folie do wyklejania banerów, bilbordów czy nawet samochodów mających nieść przesłanie reklamowe. Podstawowym rodzajem folii samoprzylepnej jest folia monomeryczna której zastosowanie jest z reguły krótkotrwałe. Folia monomeryczna sprawdza się doskonale do wyklejania płaskich, niechropowatych, nie posiadających żadnych odkształceń powierzchni takich jak samochody, tablice, ściany budynków i ogrodzenia. Folia monomeryczna to produkt stosunkowo tani i łatwy w zastosowaniu sprawdzi się więc jako wsparcie reklamowe dla każdego małego i dużego przedsiębiorstwa. Folię monomeryczną, polimerową oraz wylewaną stosować można również w przypadku druku formatowego w terminie długookresowym. W zastosowaniu długookresowym folie samoprzylepne znajdą zastosowanie jako zagospodarowanie płaskich powierzchni płyt PCV, płaskich blach lub powierzchni metapleksowych.

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób usprawnić reklamę swojego przedsiębiorstwa zwróć uwagę na szeroką gamę folii samoprzylepnych dostępnych na rynku. Folie samoprzylepne będą doskonale nadawać się do prezentacji marketingowej działalności twojej firmy bez względu na to jakim rodzajem działalności się zajmujesz.