Ostatnimi czasy razem z moim mężem kupiliśmy nowy samochód. Był to wydatek dodatkowo, którego nie planowaliśmy ale bardzo konieczny. Mamy już jeden bardzo duży kredyt na dom podpisany na kilkadziesiąt lat, ale mój stary zasłużony samochód można powiedzieć, że rozpadł się na kawałki. Zaraz w pierwszym tygodniu przydarzyła mi się już pewna pouczające przygoda w nowym samochodzie.

Poradnik jak odzyskać swoje odszkodowanie bez sprawcy

fachowe odzyskiwanie odszkodowańOdebrałam swoje nowe auto z salony zaraz na początku tygodnia, byłam tym faktem bardzo podekscytowana. Jeździło się nim bardzo dobrze i sprawne. Jednakże, w pewnym momencie po około tygodniowym użytkowaniu zauważyłam, że mój nowy, cudowny samochód jest uszkodzony. Była to zapewne parkingowa stłuczka, a po sprawcy nie było ani widu ani słychu. Nigdy nie byłam w podobnej sytuacji i na samym początku nie wiedziałam co zrobić, jednakże wpadło mi do głowy aby poszukać w sieci. W tym celu wpisałam w jedną znaną mi najlepiej, najbardziej popularną internetową wyszukiwarkę następujące frazy – fachowe odzyskiwanie odszkodowań. Moim oczom ukazało się bardzo dużo linków. Postanowiłam w celu ich eliminacji dodać jeszcze lokalizację w jakiej się znajdowałam, czyli miasto Kraków. Trochę zawęziło to moje poszukiwania. Sprawdziłam opinie i zadzwoniłam do najlepszego fachowca. Okazało się, że bardzo łatwo uda mi się odzyskać odszkodowanie za poniesiony straty w wyniku uszkodzenia mojego nowego samochodu. Panowie na miejscu dodatkowo fachowo wycenili straty.

Złożyłam stosowne papiery i już po kilku tygodniach miałam zwrot pieniędzy z odszkodowania za mój uszkodzony samochód. Sprawa wydawała się być skomplikowana a w rezultacie była banalnie prosta. Dodatkowo na monitoringu został zlokalizowany samochód, który zahaczył o mój.

Zapraszamy na https://www.eloodszkodowania.pl/ w celu uzyskania dokładniejszych informacji.