Rowery elektryczne nie są przeznaczone dla każdego. To segment dla koneserów, którzy cenią sobie przypływ adrenaliny i dużą dawkę emocji. Ich koszt jest dość wysoki, jednak dla łowców ekstremalnych wrażeń cena zazwyczaj nie gra roli.

Rower elektryczny Hardnine – emocje i komfort

haibike hardnineCzym różnią się rowery elektryczne od klasycznych jednośladów? Na pozór niczym, wszak mają dwa koła, dwa pedały siodełko i kierownicę. Jednak klasyczny rower z napędem łańcuchowym nie ma silnika, który stanowi serce roweru elektrycznego i decyduje o jego wyjątkowości. Haibike Hardnine to rower unikalny. Przeznaczony jest do zjazdów i szybkiej, agresywnej jazdy. Pokonywanie nawet najbardziej stromych, górskich podjazdów, dzięki wspomaganiu elektrycznemu, nie stanowi dla niego problemu. Świetnie sprawdza się w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych, a jego sportowa linia decyduje o charakterze. Hardnine jest wyposażony w silnik Yamaha, który jest niezwykle mocny i żywotny. Bateria zastosowana w tym modelu Haibike pozwala na przejechanie prawie stu kilometrów bez konieczności ładowania, a pełen cykl ładowania to nieco ponad trzy godziny. Wyświetlacz cyfrowy zastosowany w tym rowerze na bieżąco informuje nas o prędkości z jaką jedziemy oraz pokazuje poziom naładowania baterii. Hardnine ma również złącze USB, dzięki któremu będziemy mogli naładować nasz smartfon, nawigację, czy odtwarzacz mp3. Hydrauliczne, hamulce tarczowe gwarantują bezpieczeństwo i komfort hamowania nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Wybierając Hardnine mamy pewność, że dokonaliśmy wyboru, który dostarczy nam wielu ekscytujących doznań. To nie jest rower, który toleruje kompromisy – to nie on podporządkowuje się terenowi, lecz teren jemu. Natomiast bezwzględnie posłuszny jest tylko temu, kto go prowadzi.