Kilka lat temu doszedłem do wniosku, że wejdę w biznes fotobudka, czyli stricte branża eventowa. Miałem wiele wspólnego z branżą i wiedziałem, że zapewnienie rozrywki na weselach i innych wydarzeniach jest jak najbardziej potrzebne. Zainwestowałem początkowo w jedną fotobudkę, która była dość niewielkich rozmiarów.

Efektowny pomysł na event – fotobudka

fotobudka bielsko

Teraz jak na to patrzę z perspektywy lat i inwestycji, jakich dokonałem, to śmieję się z tego, że mogłem wykorzystywać tak małą fotobudkę. Fotobudka jest oferowana przez różne firmy, które są moją konkurencją. Firmy konkurencyjna, w tym moja staramy się jak najlepiej zadbać o każdego z naszych klientów. Głównie dlatego, że dobrze wiemy, że odpowiednio bogata oferta na pewno sprawi, że będą bardziej zainteresowani wynajmem. Fotobudka bielsko, którą posiadałem, a w zasadzie kilka fotobudek były obsługiwane przez pracownika. To znaczy, był on raczej odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego porządku i w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem reagował. Jedna z moich fotobudek posiada także wbudowaną drukarkę do zdjęć, która bardzo dobrze sprawdzała się w przypadku chęci wydrukowania od razu wykonanego zdjęcia przez gości na wydarzeniu. Mogli więc od razu wziąć takie zdjęcie w rękę, czy też schować do portfela głównie dzięki temu, że oferowałem wiele formatów, na które mogli się zdecydować. Fotobudka była trafionym pomysłem na biznes. Wtedy, kiedy ja otwierałem swoją działalność nie było ich aż tyle, więc miałem pewnego rodzaju monopol na taką działalność.

Teraz jednak tych firm jest coraz więcej, stąd też codziennie muszę myśleć nad jakimiś ciekawymi rozwiązaniami, które będą sprawdzone i bardzo atrakcyjne. Oferowana fotobudka przez moją firmę robi zawsze duże wrażenie na wszystkich gościach i wiele osób z niej korzysta.