dobra wróżka

Wchodziłam ostatnio na różne fora internetowe i zastanawiałam się kim są osoby, które żyją z wróżbiarstwa. Bo tak naprawdę kim takim jest wróżka czy wróżbita. Ja sama jeśli miałabym pójść do wróżki to musiałabym być w bardzo skrajnej sytuacji. Nie wiem może wtedy gdy nie było by już ratunku by skorzystać ze standardowych form pomocy.

Dobra wróżka – kto to?

dobra wróżkaTrudno mi nawet powiedzieć co by mnie zmusiło bym zaczęła szukać takie osoby. Musiała by być to jakaś bardzo trudna sytuacja życiowa w jakiej bym się znalazła. I myślę, że poszłabym dopiero wtedy gdybym wiedziała, że znikąd nie mogę liczyć na żadną nadzieję, że moje sprawy potoczą się pozytywnie. W sumie na forum wypowiadały się różne osoby. I dla jednych dobra wróżka to osoba, do której mogą przyjść ze swoimi problemami. Taka polecana dobra wróżka to przede wszystkim taka, która nie dość że dokładnie wysłucha, ale i też poradzi co w danej sytuacji należy zrobić. Oczywiście powinna być to dobra rada, która jest poparta jakimś doświadczeniem. Na forum pisano o jednej wróżce z Warszawy, do której przyjeżdżają osoby z całej Polski. Podobno pani ta jeszcze do niedawna pracowała normalnie w firmie na etacie. Jednak z każdym miesiącem miała coraz więcej klientów i w końcu stwierdziła, że zajmie się wróżbiarstwem zawodowo. Podobno pani ta mak wielki dar czy wielkie przeczucie co do losów ludzkich, że rzeczywiście potrafi pomóc wyjść z największych problemów.

Jeśli chodzi o zapłatę to każdy płaci jej tyle ile uważa. A osoby, które są w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej i przyszły do niej po pomóc bo nie wiedzą już co mają dalej robić nie muszą nic płacić. Mimo, że te datki finansowe są nieregularne i nie od każdego to i tak wróżce opłaca się widocznie robić to co robi, bo inaczej przecież nie rezygnowałaby z pracy.