Wakacje to czas w którym możemy pochwalić się wspaniałą opalenizną. Jednak, aby się pięknie opalić, trzeba się znać na tym fachu. Często bowiem przesadzamy i choć przez jakiś czas nasza skóra wygląda pięknie, tak potem przychodzi nam walczyć z przykrymi skutkami ubocznymi.

Skuteczny sposób na regeneracje skóry

regeneracja skory KatowicePo powrocie z wakacji spędzonych w Rzymie mogłam pochwalić się przepiękną opalenizną. Byłam przekonana, że wreszcie udało mi się nabrać koloru bez ponoszenia konsekwencji. Nie byłam bowiem spalona, a jedynie przepięknie opalona na jasny brąz. Niestety po pewnym czasie zrozumiałam, że jednak opalanie nie jest bezpieczne dla skóry i za każdym razem może doprowadzić do poważnych problemów. Pojawiające się pryszcze oraz swędzenie to jedno z najdelikatniejszy objawów, jakie doznałam. Najgorszym z nic było skrajne przesuszenie twarzy z której skóra odchodziła wręcz płatami. Całe szczęście, że w moim mieście można poddać się zabiegom typu: regeneracja skory Katowice bowiem posiadają parę doskonałych klinik do których przyjeżdżają klienci z całej Polski! Dlatego też postanowiłam wybrać się na zabieg mający na celu rewitalizację mojej skóry. Zabieg polegał na wprowadzeniu kwasu hialuronowego sposobem miękkiego liftingu, który nie niósł ze sobą przykrych efektów ubocznych. Zabieg ten nie podrażniał nerwów i sprawiał, że efekty były bardziej naturalne. Co więcej, nie odczułam w zasadzie żadnego bólu, a przynajmniej nie w takim natężeniu, aby mógł skupić na sobie choć na chwilę moją uwagę.

Dzięki zabiegowi nie tylko pozbyłam się przykrych skutków opalania. Zabieg bowiem sprawił, że moja skóra stała się o wiele bardziej nawilżona i o wiele lepiej znosiła pozbywanie się opalenizny. Zabieg wygładził także moje drobne zmarszczki, a co za tym idzie- odjął mi lat! Moja twarz nabrała blasku, a także stała się niezwykle jędrna, a wszystko to za sprawą jednego zabiegu!