fotografia s?lubna

Moja koleżanka, z którą kiedyś pracowałam utrzymuje cały czas ze mną kontakt. Były co prawda okresy gdy widywałyśmy się bardzo rzadko, ale teraz przynajmniej raz w miesiącu się widzimy.

Fotografia ślubna była super

fotografia s?lubna Nie widziałyśmy się trochę dłużej tylko wtedy gdy ja przez jakiś czas mieszkałam we Wrocławiu bo miałam wtedy tam dużo spraw związanych z pracą.Zresztą we Wrocławiu mogłabym mieszkać cały czas tylko, że bym tęskniła za swoimi znajomymi. Nie jestem bowiem typem osoby, która mogłaby gdzieś wyjechać dalej na stałe. Nie wyobrażam sobie takie sytuacji. A ta moja koleżanka już w sumie dawno temu zaczęła tak hobbystycznie robić zdjęcia. I robiła je wszystkim. Po prostu lubiła to robić. Z czasem jednak coraz częściej ktoś ją prosił żeby zrobiła zdjęcia na przykład na jakimś chrzcie lub na ślubie. I tak pracowała można powiedzieć często jako fotograf ślubny bo lubiła to i potrafiła to robić. Naprawdę gdy ja zobaczyłam jej zdjęcia ślubne to nie mogłam uwierzyć w to, że koleżanka zrobiła je sama. Najbardziej zaskakiwało mnie to, że koleżanka nie przeszła żadnego kursu dotyczącego robienia zdjęć. To wszystko co potrafiła to było jej wyczucie i tyle. No może przede wszystkim był to jej talent. Ta najlepsza fotografia s?lubna wykonywana we Wrocławiu jaką robiła moja koleżanka była naprawdę super. I te zdjęcia podobały mi się do tego stopnia, że stwierdziłam, że na ślub mojej siostry poproszę ją o to by także zrobiła zdjęcia. Oczywiście za opłatą. Jenak koleżanka brała za te zdjęcia jakieś symboliczne kwoty. Uważała bowiem, że zdjęcia robi sowim znajomym także jak może od nich wziąć jakieś większe kwoty.

Ja uważam jednak, że poświęcała na to naprawdę dużo swojego prywatnego czasu i po prostu jej się to należało. Wiem, że koleżanka myśli o tym żeby w przyszłości zrobić sobie kurs i zacząć tak na poważnie robić zdjęcia.