Jestem grafikiem komputerowym, ale interesuje się również modą. Lubię projektować odzież, szczególnie męską. Ostatnio wziąłem nawet udział w konkursie na najciekawszą koszulkę męską. Zdobyłem trzecie miejsce. Jak to się stało, że tak dobrze mi poszło? Już opowiadam.

Wesoły t shirt męski w stylu nowoczesnym

zabawny t shirt dla mężczyznyOtóż moja mama, która pracuje w agencji reklamowej ma dostęp do informacji z różnych firm. Obsługuje między innymi firmę zajmującą się projektowaniem mody. Ta właśnie firma postanowiła zorganizować kreatywny konkurs dla młodych projektantów. Należało zaprojektować zabawny t shirt dla mężczyzny. Od razu wiedziałem, że dla mnie jest to wielka szansa, a oprócz tego fantastyczna zabawa, bo nic nie sprawia mi takiej przyjemności, jak projektowanie mody w komputerze. Postanowiłem, że koszulka będzie cała kolorowa. Wszystkie kolory tęczy zostały naniesione na grafikę w komputerze. Zostały niesymetrycznie rozłożone, co dało efekt nowoczesności. Skro już było tło koszulki pozostawało teraz zorganizowanie detali. Trzeba było dodać jakieś charakterystyczne i śmieszne rzeczy. Stwierdziłem, że najpierw uszyję koszulkę w tych kolorach, a potem spontanicznie coś do niej dodam. Jak postanowiłem, tak zrobiłem. Zabawna koszulka dla faceta wyszła kosmicznie. Pomyślałem, że naszyję na nią guziki. Guziczki zakupiłem w pasmanterii. Wszystkie w kolorze białym. Utworzyłem wzór na koszulce ? przyszyłem poszczególne elementy w kształt słońca z uśmiechem. Mało, kto jest fanatykiem takich rzeczy, ale kto wie, może za kilka lat będzie taka moda?

Jak już wspomniałem w niniejszym konkursie na t-shirt męski zdobyłem aż trzecie miejsce. Wygraną był bon na dwa tysiące złotych. Jak widać warto mieć talent i determinacje. Skuteczne dążenie do zwycięstwa połączone z pasją wygrywa, a zabawną koszulkę męska dałem w prezencie mojemu przyjacielowi.