Zostałam zaproszona niedawno na urodziny dziecka mojej koleżanki. W sumie z koleżanką jesteśmy naprawdę blisko i dosyć często się spotykamy. Jednak ja nawet nie przypuszczałam, że zostanę zaproszona na roczek jej dziecka. W sumie w pewne sposób czuję się nawet wyróżniona.

Zakup lekkiej pościeli dla dziecka

lekka pościel do łóżeczka dla niemowlątPo prostu z tego co wiem to tylko ja ze znajomych będę na tych urodzinach. A reszta osób to po prostu rodzina. Nie wiedziałam co mam kupić małej. Wiem, że na roczek to daje się przede wszystkim pieniądze. Jednak ja nie jestem przecież tak naprawdę nikim z rodziny i uważam, że mi bardziej wypada kupić jakiś prezent. I tak doszłam do wniosku, że lekka pościel do łóżeczka dla niemowląt to jest dobry pomysł. Taka pościel jest przecież zawsze przydatna. Zresztą kupię jej naprawdę bardzo ładną pościel. Do tego kupię jeszcze jakąś zabawkę. Taka ładna pościel jest w sklepie niedaleko mnie. Zresztą tam mają naprawdę bardzo ładne rzeczy dla dzieci. Tej pościeli było tyle rodziców, że nie widziałam na co się zdecydować. W sumie wybrałam taka najbardziej elegancką. Doszłam do wniosku, że może być to przecież taka odświętna pościel na specjalne okazję. No ja przynajmniej tak bym ja potraktowała. Pościel ta była naprawdę najlepszej jakości i kupując ją miałam nadzieję, że się spodoba. Moja koleżanka dużą wagę kładzie na tego typu rzeczy dlatego też miałam nadzieję, że trafię przynajmniej w jej gust.

A dla córeczki wzięłam jeszcze taką śmieszną lalkę, którą powinna się już teraz bawić. Na urodzinach było naprawdę bardzo miło i mogę powiedzieć, że naprawdę bardzo przyjemnie spędziłam czas. A prezent się naprawdę bardzo podobał. I to zarówno pościel jak i lalka. Z laką zresztą córeczka znajomych nawet poszła tego dnia spać bo nie mogła się rozstać.