pracownicy ze wschodu

Moja mama pracuje w korporacji i jest księgową w dziale, gdzie pracuje kilka osób. Lubi tę pracę i zawsze sobie ją ceni. Kiedyś pracowała poza Bydgoszczą, ale chciała zmienić coś w swoim życiu i teraz ma pracę, która sprawia jej przyjemność.

Pracownicy ze Wschodu znajdują pracę

pracownicy ze wschoduMama cały czas opowiada mi jak jest u niej w pracy i co się działo. Ostatnio przyszła pobudzona i od razu wiedziałam, że zaszły tam jakieś znaczące zmiany, które są pozytywne. Mama od razu powiedziała, że odezwała się do nich agencja pracy tymczasowej, która zaoferowała współpracę. Dbają tam o to, by pracownicy ze wschodu znaleźli zatrudnienie w naszym kraju. Szef mojej mamy jest otwartym człowiekiem i bez żadnego problemu zgodził się, by pojawili się u mamy w firmie pracownicy z Ukrainy. Do mamy biura została zatrudniona kobieta, która zajmuje się dokumentami. Agencja pracy tymczasowej ją przysłała do nich w piątek i pracuje od tamtego dnia. Mimo, iż jest u nich dopiero kilka dni, to mama zauważyła, że jest dość pracowita. Mama dużo opowiadała mi o tej kobiecie i zauważyłam, że zaczynają się przyjaźnić. Mama w pracy nie miała żadnej koleżanki, z którą mogłaby rozmawiać i teraz jest dużo szczęśliwsza. Podobno cały czas pojawiają się u nich pracownicy ze wschodu i każdy pracownik jest z tego zadowolony. Ci pracownicy z zachodu są bardzo pracowici i komunikatywni. Mama codziennie opowiada mi teraz co się działo u niej w pracy i przyznam, że teraz to się dzieje sporo. W końcu wraca codziennie zadowolona i non stop opowiada o wszystkim. Ta agencja pracy tymczasowej, jak się dowiedziałam od mamy to przyjmuje tylko cudzoziemców.

Pojawiają się tam pracownicy ze wschodu, którym agencja załatwia pracę i to nie tylko w Bydgoszczy. Dla mnie ważne, że mama jest zadowolona. Reszta się nie liczy.