Wszyscy, którzy mają i kochają psy chcą dla nich jak najlepiej. Przewożąc  je samochodem chcemy żeby były bezpieczne. Mam dużego psa labradora Diunę. Często jeździmy na naszą działkę nad jeziorem, zabieramy ze sobą naszego pupila. Chcemy żeby podczas jazdy  w samochodzie był bezpieczny, nic mu się nie stało.

Wytrzymałe maty samochodowe 

wytrzymałe maty dla psa do samochoduNaszego psiaka przewozimy często w samochodzie, jest  członkiem naszej rodziny. Po rozmowach ze znajomymi i weterynarzem wiedzieliśmy już, że potrzebna są wytrzymałe maty dla psa do samochodu. Zaczęliśmy szukać w sklepach zoologicznych, z akcesoriami dla zwierząt dobrej maty dla naszego pieska. Znaleźliśmy matę ochronną, która zabezpieczała nie tylko psa ale też nasz samochód. Nasz piesek jest duży, kupiliśmy więc dużą matę – pokrowiec, która chroniła cały tył samochodu. Mata była uszyta z wytrzymałego materiału, który się nie rozdziera i nie pruje. Matę przypina się do zagłówków za pomocą regulowanych haczyków, rzepów. Mata ma miejsce do przełożenia zapięć od pasów bezpieczeństwa. Kupiliśmy też specjalne pasy bezpieczeństwa dla psa. Takie pasy dla psa to wygodne szelki połączone ze smyczą, które możemy wpiąć do standardowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki tym matom podróż z naszym ukochanym czworonogiem jest bezpieczna, przyjemna i możliwa. Mata dla naszej Diuny okazała się rewelacyjna. Była wygodna, w dużym rozmiarze, łatwa w montażu. Po kilku wyjazdach okazało się, że była łatwa w utrzymaniu czystości.

Moim zdaniem wygodna, dobrze dobrana mata dla psa  to komfort dla zwierzaka jak i dla nas. Piesek dzięki niej pozostaje spokojny. To bardzo istotne bo spokojny pies nie wymaga naszej ciągłej uwagi, kierowca może skupić  bezpiecznie się na jeździe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu maty.