Jeżeli borykasz się z problemem kruchych i łamliwych paznokci, od których lakier bez przerwy odpryskuje, zdecydowanie warto zapoznać się z metodą hybrydową, dzięki której ten problem stanie się przeszłością i będziesz mogła cieszyć się pięknymi paznokciami.

Hybrydy, czy są one trwałe?

trwały lakier hybrydowyCzasem zdarzają się sytuacje, że paznokcie są w gorszej kondycji, ponieważ np. brakuje odpowiedniego kompleksu witamin lub od zawsze zmagasz się z problemem suchych i łamliwych paznokci. Teraz na taką sytuację jest odpowiedź ? hybrydy. I wcale nie chodzi tutaj o przyklejanie sztucznych paznokci, także jeśli nie jesteś zwolenniczką doklejania tipsów, ta opcja tym bardziej jest odpowiednia dla Ciebie. Metoda hybrydowa polega na nałożeniu na czystą, wypolerowaną płytkę paznokcia hybrydy w postaci żelu, który twardnieje dzięki naświetleniu lampą UV. Po wyschnięciu żelu, kosmetyczka nakłada trwały lakier hybrydowy, który za nic w świecie nie odpryśnie nawet podczas sprzątania domu czy maratonu mycia naczyń. Na każdy lakier hybrydowy nakładana jest również warstwa ochronna dzięki której nie zmażesz koloru nawet przez przypadek, gdy dotkniesz wacika nasączonego zmywaczem do paznokci. Jest to metoda trwała, która również pozwoli Ci zapuścić paznokcie i nadać im taki kształt jaki tylko chcesz. Żel hybrydowy w połączeniu z lakierem hybrydowym nie stwarza grubej warstwy więc nie musisz się bać o to, że Twoje paznokcie będą wyglądały sztucznie nawet jeśli nie ma na nich doklejonych tipsów. Cały proces trwa dość krótko, wszystko zależy od tego czy chcesz coś wyjątkowego np. jakiś wzór na paznokciach. W takich sytuacjach trwa to trochę dłużej, za to efekt jest szałowy.

Nie ma ograniczeń kolorów lakierów, wzorów, długości czy kształtu paznokci. Możesz mieć co tylko sobie wymarzysz i nie musisz nic naklejać na paznokcia uszkadzając tym płytkę. Metoda hybrydowa nie wymaga nakładania kleju na żadnym etapie, także Twoje paznokcie są chronione i nie będą się łamać. Pamiętaj, że żel hybrydowy również zawiera kompleks witamin.