Niedawno moja siostra urodziła drugie dziecko. Ma dziewczynkę, która niedawno poszła do szkoły. A teraz urodziła synka. Wiedziałam, że na pierwszą wizytę trzeba przynieść dziecku jakiś prezent. Zastanawiałam się co by się jej przydało.

Zakup ładnej pościeli dla dziecka

pościel smerfyWiedziałam, że siostra długo przygotowywała się do tego, że teraz będzie mieć chłopca. Stwierdziłam, że kupię jej coś praktycznego. Gdy będzie większy to przyjdzie czas na zabawki. W końcu przez najbliższy czas raczej niczym nie będzie się bawił. Pojechałam do dużego sklepu z akcesoriami dla dzieci. Tam jest wszystko co tylko by można sobie wyobrazić. Najpierw oglądałam wiele rzeczy. Ale jakoś tak nic nie zrobiło na mnie większego wrażenia. W końcu zobaczyłam pościel smerfy, która była kolorowa i ładna. Wiedziałam jak siostra urządziła pokój dziecka i wiedziałam, że pościel ta kolorystycznie by bardzo tam pasowała. A do tego dzieci też przecież przepadają za takimi zabawnymi wzorami. Pościel ta została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Także nadawała się nawet dla najmniejszych dzieci. Uważam, że warto przy maleństwie mieć kilka pościeli na zmianę bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy i czasem trzeba ją zmieniać nawet kilka razy dziennie. Cena za tą pościel nie była wygórowana. Mam wrażenie, że gdy kupowałam takie zestawy dla mojej córki trzy lata temu to ceny były wtedy wyższe. Zdecydowałam się więc ją kupić. I byłam zadowolona z tego, że kupiłam właśnie coś praktycznego.

Ze sklepu od razu pojechałam do domu siostry. Nie mogłam się wprost doczekać kiedy zobaczę na własne oczy jej synka. Gdy dałam je prezent bardzo się ucieszyła. Powiedziała mi, że ma trzy zestawy i już teraz wie, że to za mało. Także sprawiłam jej ogromną przyjemność swoim upominkiem.