Remontuje pokój syna i właśnie jestem na etapie przeglądania ofert mebli dla dzieci. Myślę nad niebanalnym rozwiązaniem, bo planuję zakupić dla syna łóżko w kształcie wyścigówki. Synek od dawna interesuje się wyścigówkami, więc pomysł na pewno jest trafiony. Nie wiem tylko, jakie są ceny takich łóżeczek, a mam przeznaczone na ten zakup tylko czterysta złotych.

Popularne łóżko w typie wyścigówki

łóżka wyścigówkiWłaśnie sprawdziłam, że ceny takich łóżeczek oscylują w granicach trzystu złotych. Najdroższe modele łóżeczek kosztują nawet trzy tysiące złotych. Za czterysta złotych mogę kupić ciekawe, granatowe łóżeczko z płyty wiórowej laminowanej. Łóżeczka z drewna bukowego są drogie, kosztują powyżej tysiąca złotych. To granatowe łóżeczko ma jednak wiele zalet. Posiada diodowe oświetlenie LED i w cenie jest już wliczony materac. Myślę, że to świetna okazja – mimo wszystko. Jedyną rzeczą, której mi brakuje, są barierki ochronne. Niestety, łóżka z barierkami kosztują powyżej ośmiuset złotych. Mam jednak nadzieję, że łóżeczko bez barierek też będzie bezpieczne. Mój synek jest grzecznym chłopcem i raczej nie skacze po łóżku. Takie łóżka wyścigówki są niebanalnym sposobem wyposażenia pokoju dziecka. Podobają też mi się łóżeczka przypominające domki. Moja siostrzenica ma takie i prezentuje się wspaniale. Zamówiłam właśnie granatowe łóżeczko w kształcie wyścigówki za czterysta złotych. Dostawa jest darmowa, co mnie bardzo cieszy. Łóżko należy samemu złożyć, ale jest dołączona instrukcja obsługi.

Mam nadzieję, że mój synek będzie zadowolony. Może w końcu zechce sam spać, bo do tej pory często kładł się do mojego łóżka. Zamówiłam łóżko o długości stu sześćdziesięciu centymetrów, więc liczę na to, iż posłuży wiele lat. Otrzymam też dwuletnią gwarancję, więc jestem spokojna.