rowerki little tikes

Zawsze byłam takim dużym dzieckiem. Nigdy nie dorosłam, więc postanowiłam, że mój własny sklep z zabawkami będzie udekorowaniem tego, że sama nie wyrosłam i nie spoważniałam. Przynajmniej mogłam się w nim bawić, i nikt mnie nie brał za głupią, w końcu musiałam przecież testować zabawki.

Rowerki little tikes są bardzo bezpieczne

rowerki little tikesOstatnio przyjechały do mnie zabawki little tikes, które są znane ze swojego bezpieczeństwa i odpowiedniego dopasowania do danej grupy wiekowej. Oj jakie słodkie były te jeździki little tikes, aż żałowałam, że nie mam dziecka, które mogło by sobie w nich jeździć. Jeszcze nie czas na macierzyństwo, musiałam się więc z tym wstrzymać trochę. Były też bezpieczne rowerki little tikes, to już trochę dla większych dzieci. To fajna sprawa, że dziecko może uczyć się przez zabawę. Taka jazda to nie lada wyczyn. Jednak najbardziej zauroczyła mnie huśtawka little tikes, którą można umieścić w ogrodzie. Jest fajna, taka kolorowa i głęboka, tak więc dziecko z niej nie wypadnie. To bardzo ważne, bo dobrze izoluje, i dziecko umieszczone w niej może się spokojnie bujać. Lubię patrzeć, jak odwiedzają mnie matki ze swoimi pociechami. Dzieci lubią się bawić i wybierać. Czasami pomagam w wyborze, bo wiem, co jest odpowiednie dla danego wieku. Matki są mi wdzięczne, bo rzeczowo z nimi rozmawiam, i nie próbuję im niczego wciskać na siłę. Dlatego też do mnie wracają.

Bardzo lubię to co robię, bo czuję się spełniona w tej pracy. I przy okazji mogę pospędzać trochę czasu z dzieciakami. Aj jak ja lubię takie maluszki, są takie słodkie. Mogłabym z nimi siedzieć całymi dniami, dlatego nieraz zamykam sklep później niż powinnam. A przed świętami różnymi, to już w ogóle, od rana do wieczora drzwi się nie zamykają, bo taki jest ruch. Może za jakiś czas nawet powiększę trochę mój sklep, zobaczymy.