Nigdy nie spodziewałem się, że od prowadzenia małego pensjonatu przejdę do zarządzania bardzo dużym hotelem, który cały czas się rozwija. Droga do mojego sukcesu nie była łatwa, bo nie stoi za mną żadna duża korporacja, ale udało mi się i jestem z siebie dumny. W tym roku ukończono kolejną rozbudowę mojego hotelu oraz kryty basen.

Basen to świetna atrakcja dla gości hotelowych

budowa basenów hotelowych wewnętrznychPrzez długi czas mój hotel nie miał basenu, co zdecydowanie obniżało jakość naszych usług. Przez to, że w hotelu nie było dużego basenu traciliśmy gości – w końcu basen jest jedną z ulubionych atrakcji dla gości hotelowych. Dlatego też kiedy w końcu podjąłem decyzję o inwestycji w budowę basenu wewnętrznego i spa wiedziałam, że musi być to nowoczesny obiekt, który przyciągnie gości. Chciałem by mój hotel wyróżniał się wśród innych hoteli z basenami. Przyznam, że budowa basenów hotelowych wewnętrznych nie jest tanią inwestycją. Było to bardzo drogie przedsięwzięcie, a fakt, że chciałem aby basen ten był najlepszej jakości sprawił, że wszystko kosztowało jeszcze więcej. Na naszym basenie można znaleźć ciekawe atrakcje takie jak np. sztuczna fala czy gejzer powietrzny. Zainwestowałem też w leżanki masażowe. Naprawdę zadbałem o to by goście mogli się w tym miejscu zrelaksować i przyjemnie spędzić czas. Nie zapomniałem też o wodnym placu zabaw, ponieważ w naszym hotelu często zatrzymują się rodziny z dziećmi. 

Basen prezentuje się bardzo luksusowo i nowocześnie czyli tak jak chciałem. Przyznam szczerze, że goście są zachwyceni nową atrakcją, a więc na basenie jest zawsze dużo ludzi. Basen jest bardzo duży, a więc miejsca nie brakuje nikomu. Oprócz basenu udało nam się też zrealizować budowę spa, które również przyciąga naszych gości i daje nam naprawdę duże zyski.