Swoje przedsiębiorstwo założyłem cztery lata temu. Zaraz po studiach zdecydowałem się na ten krok, ponieważ chciałem być niezależny i praca na etacie mi nie pasowała. Moja agencja reklamowa od samego początku dobrze prosperowała co mnie cieszyło.

Dobre relacje z nowym pracownikiem agencji reklamowej 

agencja reklamowa SzczecinMoja firma stopniowo się rozwijała a początkowo agencję reklamową prowadziłem sam, ponieważ ze wszystkim sobie radziłem. Z czasem zatrudniłem dwóch pracowników. Od jakichś trzech miesięcy miałem więcej zamówień i moja agencja reklamowa Szczecin nie nadążała ze wszystkimi. Zdecydowałem się więc zatrudnić dodatkową osobę do pomocy. Posiadałem bardzo zgrany i doświadczony zespół, dlatego zależało mi, aby zatrudniona osoba była tak samo dobra. W agencji trzeba współpracować i się dogadywać, ponieważ tak osiągamy sukces. Pytałem chłopaków czy mogą kogoś polecić i Jakub zaoferował swojego kolegę ze studiów. Zaprosiłem go więc na rozmowę. Pracował jakiś czas temu w agencji reklamowej i posiadał niezbędne doświadczenie. Okazał się również bardzo kreatywną osobą co od razu zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Dałem mu więc szansę i go zatrudniłem w swojej agencji. Od samego początku wykazywał się inicjatywą i miał masę ciekawych pomysłów a w naszej branży to bardzo cenione. Z chłopakami również od razu się dogadał i widziałem, że dokonałem właściwego wyboru.  Dzięki nowemu pracownikami agencja reklamowa wyrabiała się ze wszystkimi zleceniami i klienci byli bardzo zadowoleni ze współpracy z nami.

Ilość osób, które u mnie pracowały była wystarczająca. Nowy pracownik świetnie odnalazł się w zespole i od samego początku panowała bardzo dobra atmosfera a to było dla mnie najważniejsze. Z takim składem jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.