Moja dobra koleżanka na co dzień zajmuje się tematami związanymi ze zdrowiem i urodą. Na tym po prostu polega jej praca. Często opowiada mi też różne fascynujące rzeczy, o których do tej pory nie miałam zielonego pojęcia.

Zakup wyjątkowego krzemienia

krzemień pasiasty cenaOstatnio zajmowała się kamieniami, które mają właściwości lecznicze. Ja nie sądziłam nawet, że coś takiego jest. Jednym z najbardziej znanych kamieni tego typu jest krzemień pasiasty, który występuje tylko w Górach Świętokrzyskich. I jest też nazywany polskim diamentem ze względu na to, że jest tak wyjątkowy i do tego występuję tylko tu. Kamień ten wygląda bardzo ładnie i stanowi piękną ozdobę jeśli chodzi o biżuterię. Za to mało kto wie, że noszenie takiego kamienia może ogólnie poprawić nastrój. Działa też dobrze jeśli ktoś mas problemy hormonalne lub jakieś choroby nerek. Jest też dobry na bóle głowy czy też na ból mięśni wywołany wysiłkiem fizycznym. Gdy tak koleżanka mi o tym opowiadała doszłam do wniosku, że sama chciałabym mieć coś takiego. Ja lubię otaczać się przedmiotami, które są nie tylko ładne ale mają też inne zastosowanie. Zastanawiałam się tyko gdzie można coś takiego kupić i jaka jest krzemień pasiasty cena właśnie. Koleżanka powiedziała mi żebym najlepiej poszukała w internecie. Tam jest zawsze największy wybór a do tego ceny też są konkurencyjne. Okazało się, że jest wiele sklepów internetowych oferujących właśnie te kamienie. Znalazłam sklep gdzie były najbardziej korzystne ceny.

I tam też złożyłam zamówienie. Po kilku dniach otrzymałam przesyłkę. Byłam pozytywnie zaskoczona gdy zobaczyłam jak kamień ten wygląda na żywo. Chyba jak do tej pory nie widziałam niczego ładniejszego. Od tej pory noszę ten krzemień codziennie i uważam, że mam więcej energii niż do tej pory.