Zawsze nosiłam długie włosy. Nie chciało mi się ich nigdy układać i po prostu nie miałam na to czasu. Zawsze nosiłam kitkę, ponieważ tak było najwygodniej. Wiosną jednak zachciało mi się zmian i poszłam do fryzjera się obciąć. To była doskonała decyzja.

Wizyta w poleconym salonie fryzjerskim

salon fryzjerski z ŁodziZnajoma, którą poznałam kilka lat wcześniej na wakacjach poleciła mi taki mały salon fryzjerski z Łodzi, do którego regularnie chodziła. Nie miałam żadnego pomysłu na nową fryzurę. W salonie fryzjerskim to byłam ostatnio kilka lat temu, ponieważ końcówki podcinała mi siostra i nie było potrzeby na takie wizyty. Znajoma zapewniła mnie, że fryzjerka prowadząca ten salon dopasuje mi idealną fryzurę co mnie jeszcze bardziej zachęciło. Zapisałam się na wizytę na piątek po szesnastej. Było wielu chętnych i dlatego termin był tak odległy. Nieco się stresowałam, ponieważ czekała mnie poważna zmiana, ale wiedziałam, że to dobry salon i jak już jechałam na spotkanie to byłam bardzo podekscytowana. Kiedy weszłam to fryzjerka już na mnie czekała. Od razu miała pomysł na moją fryzurę, który mi przedstawiła. Zdecydowała się obciąć mnie na krótko co mnie początkowo zaskoczyło, ale po zapewnieniach, że będę pięknie wyglądała zgodziłam się. Zdecydowałam się także na zmianę koloru włosów. Fryzjerka zasłoniła lustro, żebym zobaczyła efekt dopiero na końcu. Wizyta trwała ponad godzinę i na koniec jak zobaczyłam jak wyglądam to byłam zachwycona. Fryzura była idealnie dopasowana i byłam dużo bardziej atrakcyjna.

To była dla mnie bardzo korzystna zmiana. Od tamtej wizyty obcinam włosy zawsze w takim sam sposób. Nowy kolor bardzo mi się podobał i nakładałam go przy każdej wizycie w salonie fryzjerskim. Znajomi i rodzina byli zachwyceni moim nowym wizerunkiem.