Na swojej działce postawiłam tunel ogrodniczy. Dzięki temu mogę wcześniej wysiewać warzywa, które są bardziej odporne na warunki pogodowe i insekty chorobotwórcze. Oczywiście nie oznaczało to, że wszystko będzie rosło mi samo. Musiałam zwrócić uwagę choćby na fakt, że tunel ogrodniczy powinien być zawsze w jak najlepszym stanie. Ostatnio zauważyłam, że tak nie jest.

Kupno taśmy naprawczej do folii ogrodniczych

taśma naprawcza do folii ogrodniczychWiatr uszkodził tunel w jednym miejscu. Okazało się, że folia naderwała się. Mało tego, ponieważ wiatr nie ustępował rozdarcie z dnia na dzień było coraz większe. Musiałam jak najszybciej to naprawić. W pierwszej kolejności udałam się do sklepu ogrodniczego, gdzie można było kupić produkty, które pomogą mi w naprawie tunelu. Kiedy powiedziałam sprzedawczyni po co przyszłam, od razu zaprowadziła mnie ona na odpowiedni dział i pokazała pewną taśmę. Powiedziała mi, że jest to zdecydowanie najlepsza, profesjonalna taśma naprawcza do folii ogrodniczych. Po krótkim zastanowieniu zdecydowałam się ją zakupić. Przekonała mnie do tego nie tylko jej niska cena. Przede wszystkim zwróciłam uwagę na wysoką jakość. Była to jednostronna taśma klejąca, która idealnie pasowała do tuneli ogrodowych wykonanych z folii PE, czyli dokładnie takich, jakie posiadałam na swojej działce. Posiadała ona warstwę klejącą wykonaną z kleju akrylowego.

Wiedziałam, że taki klej jest bardzo mocny i na pewno bez problemu zaklei wszystkie szpary w moim tunelu, dzięki czemu nie będę się już musiała martwić o naderwanie, które się pojawiło kilka dni temu. Od razu po zakupach udałam się na działkę i dokonałam tej drobnej naprawy. Byłam bardzo zadowolona z jakości i grubości tej taśmy naprawczej. Poleciłam ją nawet mojej przyjaciółce, która miała podobny problem.