Mam w domu sypialnię, której okna wychodzą na wschód. Dzięki temu mam przez cały dzień sporo światła w sypialni, ale latem ma to jedną zasadniczą wadę. Słońce już nad ranem oświetla mój pokój. Jest to dość uciążliwe, ponieważ zawsze się przy tym budzę i nie mogę dalej spać. Postanowiłam zainwestować w rolety rzymskie na okna w sypialni, żeby słońce nie świeciło mi od samego rana.

Gdzie w Łodzi kupić rolety rzymskie?

rolety rzymskie łódźPoszukiwania odpowiednich rolet rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: rolety rzymskie łódź i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam sklep w Łodzi, gdzie mieli bardzo duży wybór rolet i żaluzji do okien. Udałam się tam, ponieważ zależało mi na tym, aby obejrzeć rolety przed zakupem. Wybrałam rolety rzymskie, ponieważ najlepiej ze wszystkich rodzajów rolet zaciemniają one pomieszczenie. Zdecydowałam się na rolety w ciemnym kolorze, gdyż ciemne kolory lepiej odbijają światło. Rolety wykonane były z lekkiego, poliestrowego materiału. Wybrałam rolety w kasetce, ponieważ dzięki takiemu przechowywaniu rolety w momencie, kiedy nie jest używana mniej się ona brudzi i jest bardziej wytrzymała. Montaż rolet okazał się bardzo prosty. Zdecydowałam się również dokupić do niej maskownice, żeby chociażby pod wpływem wiatru roleta nie przesuwała się i nie obijała o okno. Poza tym dzięki temu roleta wyglądała bardzo elegancko w oknie.

Byłam bardzo zadowolona z zakupionej rolety rzymskiej. Była bardzo trwała i wytrzymała, a także prosta w obsłudze jeśli chodzi o zaciąganiu. Materiał z którego była wykonana nie płowiał pod wpływem słońca i bardzo dobrze spełniał swoją rolę. Zaciemniał pokój, a dzięki temu w pomieszczeniu było też chłodniej. Uważam, że rolety rzymskie to bardzo komfortowe i praktyczne rozwiązania, szczególnie na lato.