Pracuję w bardzo dobrej firmie, która jest bardzo znana i doceniana przez klientów. Klienci chwalą nasze towary, które są produkowane na miejscu w sporej fabryce. Staramy się zapewnić wysoką jakość na każdy materiał, który można u nas zakupić Uwielbiam moją pracę a także kontakt z klientami i kontrahentami. Staram się zawsze dobrze wykonywać wszystkie polecenia. 

Sprzedaję najlepszej jakości drzwi i okna

energooszczędne okna i drzwi drewnianeNasza firma stara się unowocześniać sprzedawane i produkowane przez fachowców towary. Zależy nam żeby nasi klienci byli zadowoleni z wysokiej jakości jaką im oferujemy w przystępnych cenach. W branży, w której pracuję jest spora konkurencja ale naszej firmie ona nie przeszkadza. Wprowadziliśmy już jakiś czas temu energooszczędne okna i drzwi drewniane. Na początku nasi klienci nie byli do nich przekonani. Zainwestowaliśmy w reklamę i zaprezentowaliśmy ile na prawdę można dzięki nim zaoszczędzić. Koszty, które trzeba ponieść żeby zakupić energooszczędne okna i drzwi są wprawdzie wyższe ale są to wydatki, któe na prawde się szybko zwracają. Nasi klienci przekonali się do naszych nowości i chętnie w obecnych czasach je zamawiają. My z naszej strony robimy wszystko, żeby sprzedawane przez nas towary posiadały wszystkie atesty i były przetestowane i dokładnie sprawdzone. Na wszystkie drzwi i okna dajemy naszym klientom długa gwarancję i zapewniamy także darmowy montaż, który jest wykonywany przez zatrudnionych przez nas dobrych fachowców. Firma, w której pracuję dobrze się rozwija i ja się bardzo cieszę z tego powodu. 

Zajmuję się w pracy obsługa klientów i kontrahentów. często słyszę pozytywne komentarze o naszej współpracy. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Uwielbiam moją pracę i sama korzystam z okien i drzwi, które sprzedaję. jestem z nich bardzo zadowolona.