Powoli zbliżały się Święta Bożego Narodzenia. Ponieważ w mojej branży największy ruch jest właśnie przed świętami, nie bardzo miałam czas na wysprzątanie domu na święta. Aby sobie pomóc postanowiłam zamówić pranie dywanów. Do tej pory zawsze sama prałam w domu dywany, dlatego nie wiedziałam gdzie najlepiej zamówić taką usługę. Postanowiłam poszperać w internecie.

Kto najlepiej pierze dywany we Wrocławiu?

rekomendowana pralnia dywanów - wrocławW celu znalezienia najlepszego fachowca w okolicy wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: rekomendowana pralnia dywanów – wrocław. Wyskoczyło mi kilka firm. Jedna z pralni wyróżniała się pozytywnymi opiniami internautów. Weszłam na ich stronę internetową. Mieli bardzo szeroką ofertę. W swoich usługach mieli zarówno pranie dywanów, jak i tapicerek i skórzanych mebli. Mogłam również zobaczyć jakim sprzętem dysponują. Oferowali zarówno pranie wodne jak i na sucho. Obejrzałam również ich portfolio. Rzeczywiście wyglądało na to, że nawet najbardziej brudne i stare dywany po ich praniu odzyskiwały kolory i świeżość. Zdecydowałam się zamówić ich usługi. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i podałam adres oraz ilość dywanów jakie chciałam uprać. Miła pani poinformowała mnie, żebym zarezerwowała na takie pranie około trzech godzin. Termin był dosyć odległy, ponieważ u nich również zaczynał się już sezon przedświąteczny i mieli sporo zamówień.

Byłam bardzo zadowolona z wykonanej przez nich usługi. Panowie zgodnie z umową przed przystąpieniem do prania, odkurzyli dywany. Następnie dokonali prania na sucho lub na mokro w zależności od tego z jakiego materiału był dywan, który akurat prali. Mam w domu różne dywany i byłam bardzo zadowolona, że panowie podeszli do każdego z nich indywidualnie. Dywany po praniu odzyskały kolory i jestem pewna, że jeszcze przez długi czas będą czyste.