Odkąd pamiętam zawsze kochałam koty i choć psy również darzę wielką miłością, tak koty zajmują w moim życiu szczególne miejsce. Nie wyobrażam sobie bez nich życia. Staram się także do mojego mieszkania kupować różnorodne gadżety z motywem kotków.

Dekoracyjne wieszaki w kształcie kota

wieszak kotJakiś czas temu zrobiłam remont w swoim mieszkaniu i postanowiłam, że kupując do niego nowe rzeczy postaram się, aby większość z nich zawierała kocie motywy. Tym sposobem dorobiłam się pościeli w koty, pięknego dywanu ozdobionego nadrukiem kocich łapek, a nawet ściereczek z podobiznami małych kotków brytyjskich. Ostatnio zauważyłam, że moja szafa powoli przestaje tolerować coraz to większe ilości ubrań, a te zaczynają zalegać po mieszkaniu wprowadzając nieporządek. Udałam się zatem do sklepu dekoracyjnego, w celu zakpienia jakichś ciekawych wieszaczków. Wieszak kot, który znalazłam w tym sklepie od razu przypadł mi do gustu. Był w kształcie przeciągającego się kociaka, a każda łapka oraz główka i ogonek były jednocześnie wieszakami. Wyglądało to zarówno uroczo jak i niesłychanie zabawnie. Niestety w sklepie był tylko jeden taki wieszak, ale po powrocie do domu zaczęłam szukać ich więcej w internecie. W sieci udało mi się znaleźć stronę na której były sprzedawane różnorodne gadżety do domu właśnie w kształcie zwierzątek. Oczywiście były także kocie wieszaki i co więcej, pasowały swoim stylem do tego, który zakupiłam.

Wieszaki okazały się ponadto tańsze od zakupionego wieszaka w sklepie stacjonarnym. Zdecydowałam się zatem na zakup nie jednego, lecz kilku z nich. Dwa przedstawiały śpiące kotki, a jeden bawiącego się kłębkiem wełny kotka. Była to dokładnie taka ilość wieszaków, jakiej potrzebowałam do mieszkania. Teraz prezentuje się ono jeszcze bardziej stylowo, kocio i nowocześnie.