Moja siostra jakiś czas temu wróciła z zagranicy. Stwierdziła, że chce teraz otworzyć swój własny interes w kraju. Ona po prostu nie wyobraża sobie tego, że mogłaby pracować u kogoś. zresztą skoro ma pieniądze na własny interes to dlaczego nie miałaby tego zrobić.

Siostra sprzedaje buty memo

buty firmy Memo polecane dla dzieciSiostra jakiś czas zastanawiała się nad tym co to by mogło być takiego. Wiedziała, że najbardziej chciałaby mieć jakiś sklep z artykułami dla dzieci. po prostu sprzedaż tego typu rzeczy sprawiłaby jej naprawdę wielką przyjemność. A do tego siostra ma małe dziecko także naprawdę zna się na rzeczach dla dzieci. Do tego uważam, że ma naprawdę dobry gust także cokolwiek to będzie to pewnie będzie się cieszyło popularnością. Siostra stwierdziła, że to mógłby by być sklep z obuwiem dla dzieci. Co prawda w mieście jest już kilka sklepów z takim obuwiem jednak zdaniem mojej siostry nie są te buty dobre jakościowo. Ona chciałaby sprzedawać buty firmy Memo polecane dla dzieci właśnie. Córka mojej siostry chodzi tylko w takim obuwiu a jest go podobno naprawdę nie tak łatwo dostać. Oczywiście za granicą ta firma jest popularna ale u nas jeszcze nie. Zresztą ceny tych butów są praktycznie takie same jak każde inne. A na pewno buty te są lepsze jakościowo od innych. Przede wszystkim buty te są odpowiednie dla stopy dziecka. Są zrobione w odpowiedni sposób i odpowiednio je kształtują. Siostra twierdzi, że oczywiście lepszych butów dla dzieci po prostu nie ma.

Skoro już postanowiła, że będą to buty to musi znaleźć jeszcze dobry lokal w mieście. Bo odpowiedniego dostawcę butów już znalazła. A ten lokal najlepiej jeśli byłby w centrum miasta. Jednak tam dzierżawa lokali jest bardzo droga. Dlatego też nie wiem czy siostra zdecyduje się na sklep właśnie tam czy może w innym miejscu.