Cyrkonie to jeden z najpopularniejszych materiałów syntetycznych używany przy wyrobie biżuterii. Doskonale imitują diamenty, co zaowocowało ich wysoką pozycją w przemyśle jubilerskim. W połączeniu ze srebrem dają subtelne akcesorium podkreślające urodę właściciela.

Elegancja i blask srebrnych kolczyków

małe srebrne kolczyki z cyrkoniamiRóżnorodność barw: od transparentnej po czerń, prosta forma, pokazują że małe srebrne kolczyki z cyrkoniami akcentują urodę w elegancki i efektowny sposób. Jasna barwa srebra i jego skromna forma uwydatniają blask zawarty w kamieniu. Mały rozmiar kolczyka, nie oznacza że ma on być niezauważony. Wręcz przeciwnie, skromne dodatki dodają czegoś ponadczasowego i wyszukanego do stylizacji. Przykuwają uwagę w subtelny, nienachalny sposób. To z jakich materiałów są wykonane wpływa na ich cenę. Delikatny blask i to, w jaki sposób cyrkonie rozszczepiają światło wywołują zachwyt nie tylko w noszącym, ale i w osobach postronnych. Jeśli jednak szukamy biżuterii rzucającej się w oczy należy sięgnąć po kolczyki z kolorowym kamieniem, które w połączeniu z ze srebrem zachwycą grą światła i kolorów. Masowo produkowana i łatwo dostępna cyrkonia w połączeniu ze srebrem dają wyrób tańszy (w porównaniu do wyrobów ze złota czy białego złota), ale równie zadowalający w kwestii jakości i wyglądu. Kolczyki nie uczulają ze względu na szlachetny metal z jakiego są wykonane, więc każdy może go bez przeszkód nosić bez problemu.

Sprawdzą się na prezent dla bliskiej osoby lub jako przyjemność, którą możemy sami sobie sprawić (bez nadwyrężania portfela). Blask i odrobina radości, które uświetniają dzień. Wywołują na twarzy uśmiech niezależnie od wielkości i ceny, ponieważ w prezencie liczy się intencja z jaką go dajemy, a nie jak drogi i pompatyczny on może być.