tabliczki grawerowane

Biuro to miejsce, które jest wizytówką naszą i naszej firmy. Dlatego też powinniśmy robić wszystko, żeby prezentowało się ono znakomicie. Wtedy klienci będą wiedzieli, ze mają do czynienia z profesjonalistami w swojej dziedzinie i będą do na lepiej nastawieni.

Tabliczki grawerowane z danymi

tabliczki grawerowaneZapewne z tego powodu mój szef zarządził, że teraz każde pomieszczenie będzie oznakowane a na każdym biurku stanie tabliczka w imieniem osoby za nim siedzącej. Nie wiedzieliśmy co myśleć o tym. Jednak stwierdziliśmy potem, ze przecież wielu klientów się gubiło w tych pomieszczeniach, bo dzielimy piętro z innymi firmami, a takie tabliczki metalowe na biurkach an pewno także będą wyglądały bardzo profesjonalnie. Znajdą się na nich nasze imiona, nazwiska i pełnione funkcje. Tabliczki grawerowane miały stanąć na naszych miejscach pracy już w przyszłym tygodniu. One też pojawiły się najszybciej, mimo iż było ich więcej niż tabliczek an drzwi. Widocznie jednak było z nimi mniej roboty niż sądziliśmy. Myśleliśmy poza tym, ze to będą raczej mało atrakcyjne tabliczki, takie jak są tabliczki znamionowe w tramwajach czy na maszynach. Jednak moja tabliczka na biurko była bardzo ładna i atrakcyjna i wcale nie wyglądała jak tabliczka znamionowa.

Nawet tabliczki metalowe na drzwi wyglądały dobrze, choć przytwierdzenie ich tak by się trzymały, ale nie zniszczyły drzwi było nie lada wyzwaniem. Dobrze jednak, ze nasz szef pomyślał o takich rzeczach i o wyglądzie biura. Teraz nasze biuro finansowe wygląda naprawdę rewelacyjnie. To wielka zaleta.