torby foliowe

Szukacie pomysłów na własnoręcznie wykonane okładki do książek? Chcielibyście oprawić swoje książki lub zeszyty w dodatkowe, ochronne okładki, ale nie macie ochoty wydawać na to pieniędzy?

Do wykorzystania są solidne torby foliowe

torby folioweChcecie ekologicznie skorzystać z przedmiotów, które macie w domu, albo po prostu być naprawdę oryginalni? Może waszym pragnieniem jest uzyskanie naprawdę kolorowej półki z książkami, która przyciągnie uwagę waszych gości, rodziny i przyjaciół? Mam dla was świetne rozwiązanie! Wystarczy para nożyczek, taśma klejąca, lub klej i kilka torebek, które zostawicie w szufladzie po zakupach spożywczych lub odzieżowych. W tym celu możecie wykorzystać zarówno solidne torby foliowe, jak również torby papierowe, należy jednak pamiętać, że najlepiej, aby były jak najbardziej kolorowe, w przeciwnym razie, będziecie potrzebować kilku ciekawych naklejek, wstążek lub guziczków. Torby papierowe z nadrukiem nadają się do tego najlepiej, im mają ciekawszy wzorek, tym bardziej oryginalną okładkę wykonacie. Jednak nie musicie odrzucać innych toreb. Torby reklamowe potrafią być równie ładne i przydatne. Przyłóżcie zeszyt lub książkę, którą macie zamiar oprawić do rozciętej torby i odrysujcie szablon na papierze. najlepiej żeby zachować dodatkowe 3 cm z każdej strony odrysowanego prostokąta. Wytnijcie powstały kształt, zagnijcie 3centymetrowe listwy na siebie i zaklejcie je taśmą lub klejem. Weźcie do rąk marker i opiszcie książkę lub zeszyt, aby wiedzieć, co stoi na waszej półce. Najlepiej zrobić to nie tylko z przodu okładki, ale również na grzbiecie, jeśli jest tylko pozwalającej na taki manewr grubości.

Zróbcie tak z każdą książką i zeszytem po kolei. Żaden producent toreb papierowych nie domyśliłby się, że właśnie tak wykorzystacie produkt z jego hurtowni. Zaskoczcie swoich przyjaciół swoją zaradnością!

Zobacz także https://bagprint.com.pl/