Moja mama prowadziła cukiernię, w której już do najmłodszych czasów dzieciństwa spędzałam długie godziny. Siłą rzeczy nauczyłam się cukierniczego fachu i kiedy byłam nastolatką, już na całego pomagałam mojej mamie w jej cukierni.Po liceum postanowiłam pójść na studia z zarządzania, jednak swoja przyszłość wiązałam od początku z cukiernią.

Opakowania jednorazowego użytku

solidne opakowania jednorazowePo studiach wróciłam do pracy w cukierni, postanowiłam jednak ją nieco zmodernizować, aby zwiększyć obroty i się rozwinąć. Nieco zmieniłam profil działalności i zaczęłam w cukierni robić więcej zdrowych słodyczy. Zgodnie z modnym obecnie trendem pragnęłam, aby w mojej cukierni można było kupić fit słodycze. Aby wszystko było jak najbardziej na czasie, chciałam, aby moje słodycze były zapakowane w opakowania ekologiczne (to kolejny z tak modnych obecnie trendów). Udało mi się znaleźć producenta, który zaoferował mi ekologiczne i bardzo solidne opakowania jednorazowe. Ponadto udało mi się również zamówić u grafika odpowiedni projekt tych opakowań. Wszystko razem wyszło świetnie, muszę przyznać, ze mój plan zdał egzamin, ponieważ obroty cukierni zaczęły bardzo szybko rosnąć, tak szybko, że po niedługim czasie musieliśmy zatrudnić dodatkowych pracowników. Myślę, że duża w tym zasługa pięknie zaprojektowanych, wysokiej jakości opakowań, które kupiłam tak naprawdę w bardzo niskiej cenie. Warto było w nie zainwestować, zmieniło to kompletnie odbiór słodyczy.

Opakowanie jest dla konsumenta bardzo ważne. Jeśli jest ono wysokiej jakości, estetycznie zaprojektowane i trwałe, jest duże prawdopodobieństwo, że produkt w nie zapakowany odbierze on jako produkt wysokiej jakości, który był wart swojej ceny. dlatego na porządnych opakowania nie ma sensu oszczędzać, bo oszczędność byłaby jedynie pozorna.