Silne promienie słońca padające na ekran monitora mogą skutecznie pozbawić nas chęci do pracy. W końcu jak pracować, kiedy jedyne co widzimy na monitorze komputera to własne odbicie? Istnieje jednak idealne rozwiązanie do biur, które pozwala na regulację stopnia nasłonecznienia w pomieszczeniu. Mowa tutaj o verticalach.

Gdzie szukać producentów verticali?

verticale PoznańDla wielu nazwa verticale może być zupełnie obca. Jednak z pewnością każdy z nas choć raz w życiu miał z nimi do czynienia. Są to bowiem nic innego jak żaluzje. Z tym, że przywykliśmy raczej do żaluzji poziomych. W przypadku verticali mamy z kolei styczność z pionowymi pasami. Są one odrębnymi częściami – każdy z verticali w zależności od szerokości posiada inną liczbę pasów – które połączone są ze sobą od dołu przy pomocy łańcuszka bądź sznurka. Pojedyncze plisy dają nam pełną dowolność, jeśli chodzi o regulację padających do wnętrza promieni słońca. Możemy je bowiem dowolnie przesuwać – na boki, do przodu czy nawet obracać. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zasłony czy tradycyjne rolety, które możemy jedynie podnosić lub opuszczać. Verticale to jednak nie tylko możliwość stworzenia idealnych warunków pracy. Są one niezaprzeczalnie doskonałym elementem dekoracyjnym. Producenci oferują nam tak szeroki wybór w zakresie kolorów i materiału, z którego zostały wykonane, że z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. I to nie tylko do biura. Verticale możemy śmiało wykorzystywać we własnym domu. Skoro mowa o producentach – verticale Poznań ma nam do zaoferowania jednych z najlepszych w kraju.

Do produkcji verticali najczęściej wykorzystywane są różnego rodzaju tkaniny. Ogromną popularnością ostatnimi czasy cieszy się drewno, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Z pewnością jest to doskonały sposób na dodanie pomieszczeniu przytulnego charakteru.