Nie lubię siedzieć w domu. Kiedy jest brzydka pogoda i pada deszcz, a ja muszę zostać przez to w domu do mnie nosi.

Praktyczne kosze parkowe pomogą utrzymać czystość

praktyczne kosze parkoweWymyślam wtedy wszystko bylebyśmy tylko się z moim synem nie nudzili. Nawet w deszcz wybiegamy na zewnątrz w kaloszach i kurtkach przeciwdeszczowych. Skaczemy wtedy po kałużach jak szaleni. Mój syn ma wtedy wielką frajdę, a ja się cieszę, że mogę mu takimi pomysłami sprawić radość. Kiedy są ciepłe i słonecznie dni ruszamy na wycieczki rowerowe lub piesze. Bardzo lubimy jeździć do lasu, który jest niedaleko naszego domu. Kiedy tak ostatnio pojechaliśmy na jedną z naszych wycieczek, wzięłam ze sobą kiełbaski.
Wiedziałam, że są tam ustawione grile betonowe i możemy sobie grillować. Moja pociecha była uszczęśliwiona kiedy mógł mi pomóc przy rozpalaniu. Usiedliśmy przy stole, gdzie były postawione ławki parkowe. Później tylko musieliśmy znaleźć jakieś praktyczne kosze parkowe, których zbyt wiele nie było. Oczywiście jak wróciliśmy do domu to trzeba było zdać całą relację przez telefon babci. Mój syn stwierdził, że jak babcia do nasz przyjedzie to ją też będziemy musieli wziąć na taką wycieczkę, bo na pewno jej się spodoba. Planujemy teraz, że młody nauczy się jeździć na rolkach i będziemy szaleć na czterech małych kółeczkach przyczepionych do butów. I jak to mój bąbel ma w zwyczaju już pali się do nauki. Cieszę się, że lubi ruch i świeże powietrze.

Dzięki temu wiem, że nie będzie spędzał całego wolnego czasu przed komputerem. Oczywiście mam nadzieję, że tak mu zostanie, a komputer to będzie ostateczność na nudę.