Potrzebuję specjalistek do pracy w księgowości. Moja firma się rozwija. Postanowiłam otworzyć drugi oddział firmy we Wrocławiu. Wrocław to miasto z potencjałem i postanowiłam tam zainwestować. We Wrocławiu jest bardzo dużo firm i jestem pewna, że nasze usługi księgowe będą cieszyły się zainteresowaniem ze strony klientów.

Postanowiłam otworzyć drugie biuro księgowe

pełna księgowość przedsiębiorstwa we WrocławiuMuszę znaleźć dobrą ekipę, która zna się na księgowości i będzie dobrze wykonywać swoje obowiązki. Pełna księgowość przedsiębiorstwa we Wrocławiu jest często poszukiwana. Wiem bo robiłam rozeznanie w terenie dlatego jestem pełna nadziei na rozwój mojej firmy we Wrocławiu. Ogłoszenie o wolnych wakatach umieściłam w gazecie lokalnej a także na portalu z różnymi ogłoszeniami. Portal ten cieszy się sporym zainteresowaniem więc powinnam dostać dużo dokumentów od chętnych pracowników. Dostałam sporo dokumentów zwrotnych tak jak sądziłam. Postanowiłam zatrudnić tylko osoby, które znają się na pełnej księgowości. To był jeden z punktów, które umieściłam w swoim ogłoszeniu. Od jutra zaczynam spotkania rekrutacyjne. Chciałabym żeby moja firma jak najszybciej zaczęła działać. Branża księgowości bardzo dobrze się rozwija i będzie ona zawsze potrzebna. Uważam, ze osoby młode powinny się uczyć w tym kierunku żeby mieć pewną i dobrze płatną pracę. W ciągu dwóch tygodni udało mi się skompletować mój zespół. Jestem bardzo zadowolona z moich pracowników. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem współpracować.

Biuro działa już od roku. Cieszymy się sporym zainteresowaniem. Pełna księgowość, którą zapewniamy jest doceniana i chętnie wybierana przez naszych klientów. Nasze usługi księgowe są w dobrej cenie więc nie narzekamy na brak zleceń. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na rozwój firmy.