mago

U nas w firmie nie mamy własnych kierowców a dostawy realizujemy za pośrednictwem firm transportowych z Bydgoszczy, z którymi współpracujemy od dawna. Ceny mają dobre, dlatego nie szukamy innych do współpracy.

Cenna współpraca z firmą mago

magoJa w naszej firmie odpowiadam za realizację zleceń oraz organizuję różne dostawy. Jeżeli nasz odbiorca nie ma własnego kierowcy to w takiej sytuacji my zajmujemy się realizacją dostawy. Takie sytuacje dość często się zdarzają i jesteśmy dzięki temu doskonale zorganizowani. Współpracujemy z różnymi kontrahentami nie tylko z Bydgoszczy. Cenimy sobie dość współpracę z firmą mago, która współpracuje z nami od samego początku jak istnieje nasza firma. W ostatnim czasie pojawił się u nas jakiś nowy przedsiębiorca, który był zainteresowany współpracą na większą skalę. Zainteresowały go nasze meble metalowe i zależało mu na podpisaniu kontraktu. Takie rozmowy to prowadzi zawsze bezpośrednio nasz prezes i to on decyduje czy taka współpraca zostanie podjęta. Często klienci kupują nasze regały magazynowe i polecają nas wśród znajomych, którzy również do nas zgłaszają się po regały. Dzięki temu nie musimy inwestować w reklamę. Klienci sami do nas przychodzą. Ostatnimi czasy coraz więcej zleceń wpada od klientów, którzy zamawiają u nas także transport. Współpracuję z wieloma firmami i zawsze mam możliwość zorganizowania kilku transportów w ciągu dnia. Tym razem do dostarczenia były nasze meble metalowe do klienta z Warszawy. Zadzwoniłem do naszego klienta, który ostatnio nie jeździł w trasy i wezwałem go do firmy.

Meble metalowe już były przygotowane do transportu, ponieważ chłopaki z magazynu wszystkim się zajęli. Przekazałem kierowcy dokumenty i wysłałem go do klienta. Na miejscu ma jeszcze podpisać odbiór i temat załatwiony.

Więcej o ofercie na www.ktd.bydgoszcz.pl