Prowadząc lokal gastronomiczny można łatwo i sprawnie, czyścić naczynia po naszych gościach. Zmywarki używane w gastronomii mają sprawdzoną i potwierdzoną badaniami wydajność. Oszczędzamy na wodzie, płyn dozowany jest ekonomicznie. Nie musimy zatrudniać dodatkowego personelu, gdyż obsługa jest na tyle prosta, iż poradzi sobie z nią pomoc kuchenna, bądź kelnerka.

Ekonomiczne zmywarki do kawiarni i restauracji

zmywarka gastronomicznaCodzienne mycie dziesiątek naczyń jest niemałym wyzwaniem dla kawiarni i restauracji. Jeśli posiadamy określone produkty, jak kwa, herbata i ciastka, zmywarka gastronomiczna do naczyń sprawdzą się idealnie. zmywarki do szkła to z kolei oferta dla restauracji, lokali z alkoholami i drinkami. Delikatne kieliszki, pucharki szklane i inne kubki wykonane ze szkła wysokiej jakości, wymagają odpowiednie, precyzyjnego i delikatnego czyszczenia. Mycie szkła to duże wyznanie, jakiemu sprosta specjalistyczna zmywarka gastronomiczna. Producent zmywarek dla gastronomii przykłada dużą wagę do wykorzystania nowoczesnych technologii. Dzięki nim możemy odkryć nowe funkcje. Przy myciu naczyń, szczególnie szkła, ważne jest płukanie i nabłyszczanie. Oszczędność wody to także ważny element. Mycie w zmywarkach gastronomicznych jest tańsze w eksploatacji, niż mycie ręczne. Szczególnie istotne jest używanie specjalistycznych zmywarek do codziennej higieny garnków i tac. Za pomocą specjalnych programów, usuniemy trudnozmywalne, tłuste osady i przypalenia.

Prowadząc biznes gastronomiczny, warto oszczędzać, stosując nowoczesne technologie. Zmywarki gastronomiczne są doskonałym sposobem na ograniczenie kosztów i usprawnienie funkcjonowania naszego lokalu. Dzięki nim mamy pewność, że naczynia, szkło, tace i garnki są dobrze wyczyszczone a klient zawsze dostanie lśniącą szklankę.