Każda kobieta ma prawo wyglądać pięknie w każdym wieku i w każdej sytuacji. Nauka i medycyna idące ze sobą w parze doskonale zdają sobie sprawę z oczekiwań kobiet, dlatego starają się zapewnić im jak najdłużej młodość, jednocześnie wykorzystując metody bezpieczne dla ich zdrowia.

Piękno dzięki osoczu bogatopłytkowemu

osocze bogatopłytkowe toruńPowiada się, że kobieta powinna starzeć się z godnością, jednak ja nie miałam najmniejszego zamiaru utożsamiać się z tym powiedzeniem i czekać z radością na kolejne zmarszczki. Sama pomimo swojego dojrzałego wieku czuje się bardzo młodo i tak też chciałam wyglądać. W swojej pracy mam koleżankę rówieśniczkę, której w życiu nie dałabym tyle lat, ile ma w rzeczywistości, postanowiłam zatem zapytać ją, jak dba o siebie, że tak wspaniale wygląda. Okazało się, że to wszystko za sprawą wampirzego liftingu. W naszym mieście dostępny jest zabieg młodości, jaki oferuje osocze bogatopłytkowe Toruń jest wręcz miastem w którym pracują najlepsi fachowcy w tym zakresie, a zatem postanowiłam iść za radą koleżanki i poddać się temu zabiegowi. Z tego, co się dowiedziałam do jego wykonania wykorzystuje się jedynie naszą własną krew. Zostaje ona pobrana, a następnie w specjalnym procesie wirowania odseparowane zostają płytki krwi. Zagęszczone płytki łączy się z pobranym osoczem, a następnie wprowadza za pomocą strzykawki w te miejsca, które chcemy odmłodzić. Wykonany zabieg w specjalnie dostosowanym i sterylnym pomieszczeniu w żaden sposób nie niesie ze sobą ryzyka zakażenia, a także nie wywołuje skutków ubocznych. Dodatkowo jest to w stu procentach kompatybilny z naszym organizmem zabieg, bowiem do jego wykonania właśnie używa się jedynie… naszej krwi! 

Niesamowite efekty były dostrzegalne już po pierwszym zabiegu. Moja skóra znacznie się wygładziła, czyli zabieg spełnił moje oczekiwania, ale i nie tylko! Dodatkowo zauważyłam, że skóra na twarzy jest promienna, pozbawiona przebarwień, zdrowsza i bardziej elastyczna! Wreszcie znalazłam sposób na to, aby zachować młodość na dłużej, a swój wiek jedynie dla siebie!