Piękny i długotrwały makijaż oka to naprawdę ważna kwestia, gdy wiemy, że musimy cały dzień prezentować się nienagannie. Warto jest w takiej sytuacji zapoznać się z bazami pod makijaż, które pozwolą nam na wydłużenie trwałości całości oraz wspomogą proces nakładania kosmetyków.

Pięknie pomalowane oczy z bazą Catrice

baza pod cienie catriceFirma Catrice od dawna wprowadza na rynek wysokiej jakości produkty, które przez stosunkowo niewysoką cenę mogą wydawać się niezbyt ciekawymi kosmetykami. Mimo to wiele klientek wraca regularnie do produktów tej firmy i poleca swoim koleżankom. Kiedy chcemy, aby makijaż naszych oczu był piękny przez cały dzień baza pod cienie Catrice wychodzi nam z pomocą. Jest to produkt, do którego cienie do powiek będą mogły łatwo się przykleić i osiąść na dłużej na powiece. Dzięki temu przez wiele godzin cienie będą tak samo intensywne i nic nie zroluje się na powiece. Baza do powiek tej firmy jest produktem wegańskim, więc możemy być spokojni w kwestii testów na zwierzętach, ponieważ ich nie ma. Marka również zadbała o to, aby produkt był wodoodporny, by jakość i czas utrzymywania cieni na nim została maksymalnie przedłużona. Dodatkowo są dwie wersje kolorystyczne – matowa i perłowa. Są to kolory bardzo stonowane, więc będą idealne dla większości karnacji. Jak widać firma dba o to, aby jej kosmetyki były korzystne cenowo, maksymalnie uniwersalne i bezpieczne dla środowiska. Catrice to naprawdę ciekawa firma warta polecenia każdej z nas.

Marka Catrice spełnia wymagania klientem od wielu lat. Dlatego ich produkty są naprawdę lubiane. Bazy pod cienie ich produkcji są produktami uniwersalnymi, wegańskimi i dopasowanymi do potrzeb osób lubiących wykończenie matowe, jak i perłowe. Korzystając z ich produktów każdy będzie zadowolony.