organizacja imprez dla dzieci

Niedawno wybrałam się z moimi dziećmi i mężem na festyn rodzinny w moim mieście. Nieczęsto odbywa się u nas taka impreza, dlatego nie mogliśmy jej przegapić. Jednak zawiodła ona nasze oczekiwania.

Nie odpowiednia organizacja imprez dla dzieci

organizacja imprez dla dzieciMyśleliśmy, że odbędzie się tutaj coś wielkiego i niesamowitego, a tymczasem dmuchane atrakcje były mało interesujące, a cała reszta również zawodziła. Zarówno i my jak i dzieciaki byliśmy bardzo rozczarowaniu. Przede wszystkim organizacja imprez dla dzieci i ich rodziców powinna wyglądać inaczej. Wszystko wydawało się być chaotyczne i niedopracowane. Napisali na przykład na plakacie, że przejażdżki kucykami odbędą się o dziesiątej, więcej byliśmy pół godziny wcześniej, a później okazało się, że jazdy były dopiero o dwunastej, bo właściciel z kucykiem miał opóźnienie. Nie inaczej było z innymi zabawami. Atrakcje w plenerze dla dzieci też miały opóźnienie, bo animatorzy nie dojechali albo nie wiedzieli już co robić z dziećmi, jak nie chciały się bawić w berka czy chowanego. Widać było, że nie są przygotowaniu do zajmowania się dziećmi. Byłam bardzo zawiedziona. W końcu takie atrakcje na pikniki powinny być o wiele lepsze, niż tutaj zaprezentowano. Dzieci szybko się znudziły i poszliśmy z nimi na pobliski plac zabaw, w później na lody.

To na pewno im się bardzo podobało niż te zabawy, które przygotowali dla nich organizatorzy. Na pewno następnym razem nie wybierzemy się na tai piknik, jeśli będzie on organizowany przez tych samych ludzi. W końcu jeśli niczego nie dopracują to myślę, ze szybko się zwiną tak jak rodzice z dziećmi, które były niezadowolone z tych zabaw