Moja koleżanka ostatnio kupiła sobie nowe mieszkanie. W sumie to zamieszkała w nim ze swoim wieloletnim partnerem. Kupili nowe mieszkanie od dewelopera. Mieszkanie prezentowało się naprawdę bardzo ładnie.

Drzwi techniczne zamontowane w garażu

drzwi techniczneByło przede wszystkim duże i przestronne. W sumie dziwiłam się, że kupili tak duże mieszkanie. Wiadomo przecież, że takie mieszkanie w mieście Wrocław to naprawdę duży wydatek. We Wrocławiu przecież cena za metr kwadratowy mieszkania była jedną z najwyższych w Polsce. Oni jednak stwierdzili, że jest to inwestycja na całe życie i nie zamierzają akurat na mieszkaniu oszczędzać. Oczywiście mieli po części rację. Jednak ja uważam, że ciężko będzie im żyć z tak wysoką ratą za kredyt jaką teraz mieli. Stwierdzili zresztą, że prócz mieszkania wezmą jeszcze dość duży kredyt na remont mieszkania.
Wszystko po prostu musiało być nowe i idealne i nie mogło być inaczej.
W sumie te kredyty w połączeniu rat były równe jednej wypłacie. No jednak są dorosłymi ludźmi i raczej wiedzą na co się zdecydowali. Remont mieszkania zaczęli od zamówienia drzwi bo podobno właśnie na nie bardzo długo się czeka. I tak najpierw zamówili drzwi wewnętrzne do pokojów. Oczywiście musiały być to drzwi z montażem ponieważ nie będzie nikogo kto będzie mógł je zamontować w sposób profesjonalny. Wybrali drzwi drewniane w ciemnym kolorze. Wiadomo,że takie drewniane drzwi są bardzo drogie, jednak oni nie liczyli się z kosztami. Zamówili także drzwi techniczne Wrocław do garażu, stwierdzili bowiem, że takie tam w zupełności wystarczą. Koleżanka powoli zaczęła rozglądać się za płytkami do łazienki i panelami do pokoju.

Chciała aby panele były takie same we wszystkich pokojach. Miały wyglądać jak nowoczesne deski podłogowe, które jak wiadomo są dużo droższe od paneli podłogowych.