Do świąt Bożego Narodzenia pozostało niedużo czasu. Okazuje się jednak, że bardzo duży procent społeczeństwa nie ma jeszcze prezentów. Nerwowe zakupy rozpoczną się więc w ostatnim tygodniu przed świętami. Największe wyzwanie mają zazwyczaj panowie. Wybór upominku dla partnerki zazwyczaj nie jest dla nich prosty. A przecież jest kilka ciekawych opcji.

Srebrne kolczyki na prezent

kolczyki srebrne z cyrkoniamiKupowanie prezentów dla jednych jest przyjemnością, dla innych wyzwaniem. Zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia, w więc czasu, w którym praktycznie wszyscy dają sobie upominki. W grudniu sporo osób już ma nawet zapakowane prezenty. Ale okazuje się, też, że spore grono pozostawia kwestię zakupu prezentów na ostatnią chwilę, czyli tydzień przed świętami. W tym gronie najwięcej jest mężczyzn. Nie mają oni bowiem często pojęcia, co kupić. A to wcale nie jest takie trudne. Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów, które przypadną do gustu każdej kobiecie, jest biżuteria. Najlepiej pod choinkę spisze się naszyjnik, bransoletka albo ponadczasowe kolczyki. Najbardziej klasyczne są kolczyki srebrne z cyrkoniami, im prostsze, tym lepiej. Można kupić drobne kolczyki, albo bardzo modne w tym sezonie wiszące. Srebro jest lubiane niemal przez wszystkie panie, no i jest przystępne cenowo. Jak któryś z panów ma przewidziany większy budżet na prezent, to może na przykład kupić dwie pary różnych kolczyków. Zostaną one od razu pięknie zapakowane. 

Biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla kobiety. Jeżeli, więc, któryś z panów panikuje przed świętami, nie wiedząc co kupić partnerce pod choinkę, to może śmiało udać się do jubilera i wybrać coś ładnego. Bardzo dobrze sprawdzają się kolczyki. Najpopularniejsze są srebrne z dodatkiem cyrkonii. Eleganckie i uniwersalne.