Mój mąż ma samochód spod marki Audi. Bardzo cieszy się z tego, że auto działa bez zarzutu, więc nie musi inwestować w niego wielu pieniędzy. Zbliżały się święta, więc wymyśliłam, że kupuję mu jako prezent od Świętego Mikołaja zabawną ramkę do tablicy rejestracyjnej.

Ramka do tablicy jako prezent świąteczny

ramka tablicy rejestracyjnej audiWybór koloru tablic był spory, jednak najtrudniej było mi znaleźć napis, który byłby zabawny i jednocześnie go nie obrażał. Mimo że mój ukochany nie jest typem, który często strzela fochy, jednak nie chciałabym, żeby ludzie śmiali się za jego plecami. Wymyśliłam więc, że zapytam jego znajomych, czy znają jakieś jego zabawne przyzwyczajenia w pracy, albo czy nie kojarzy im się mój ukochany z kimś z telewizji. Ramka tablicy rejestracyjnej audi, na szczęście nie różni się wielkością od innych ramek, toteż nie obawiałam się, że kupię mu za małą albo zbyt dużą ramkę. Wybrany przeze mnie model nie miał być bardzo ekstrawagancki, jednak nie mogłam się powstrzymać przez tym, by wybrać czerwoną obwódkę liter. Gdy już wymyśliłam hasło, które miałoby widnieć pod tablicę rejestracyjną, poszukałam firmy, która wykonałaby mi je za niezbyt wygórowaną cenę. Zależało mi na to, by nie była to ramka wyprodukowana z plastiku, który rozkłada się w naturze przez wiele lat, bo jestem ogromną zwolenniczką ekologicznych rozwiązań. Moją uwagę przykuła strona, na której przedsiębiorca polecał swoje produkty wykonane za pomocą przyjaznych środowisku folii i lakierów. Na wybór firmy wpłynął także czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Zdecydowałam się na firmę, która szybko i niedrogo wykonała dla mnie ekologiczną ramkę do tablicy rejestracyjnej. Przyniósł mi ją kurier i gdy tylko zobaczyłam, jak wygląda wiedziałam, że na pewno spodoba się mojego miłośnikowi audi.