zdjęcia ślubne

Często sesja ślubna jest dla nas pierwszym w życiu zetknięciem się z profesjonalną fotografią. Wbrew pozorom, to niełatwe zadanie. Wszystkim zależy, aby na zdjęciach wyjść jak najlepiej i mieć piękną pamiątkę.

Zdjęcia ślubne w studiu i plenerze

zdjęcia ślubneJak pozować, by naturalnie wyglądać przed obiektywem? Przede wszystkim to fotograf powinien udzielić parze kilku istotnych wskazówek przed zdjęciami tak, aby wszyscy czuli się komfortowo i swobodnie. Jeśli chodzi o Bydgoszcz, czy inne miasta, zdjęcia ślubne w Bydgoszczy można wykonać zarówno w studio, jak i w plenerze. Jednak zasady pozowania są wszędzie podobne. Aby szczupło wyglądać na zdjęciu, warto ustawić się pod delikatnym kątem względem fotografa, odpowiednio ułożyć stopy i przenieść ciężar ciała na jedną nogę. Wzrok można śmiało skierować w stronę obiektywu, chyba, że fotograf na wesele będzie miał inną koncepcję. Przed naszą sesją możemy przejrzeć kilka zdjęć dostępnych w internecie i zainspirować się pozami innych par. Ważna jest interakcja między panną i panem młodym – warto pokazać swoje szczęście i uczucie, które nas łączy. Fotografia i pozowanie to nie jest łatwe zadanie. Panna młoda może odegrać główną rolę na zdjęciach, lub mieć za zadanie stanowić odpowiednie tło dla partnera. Wiele zależy też od sukni, w której występuje. W zależności od tego warto pozować w sposób naturalny i niewymuszony. Nogi mogą być skrzyżowane, to pozwoli na efekt wysmuklenia bioder i całej sylwetki. Uśmiech jest zawsze dobrze widziany zarówno u pani, jak i pana młodego. Ramiona powinny układać się naturalnie, w pewnej odległości od tułowia.

Doświadczony fotograf wie, jak wykonać zdjęcie aby ukazać najlepsze strony sylwetki każdej osoby, dlatego warto mu zaufać i zastosować się do jego wskazówek. Dzięki temu nasza sesja będzie niezapomniana.