Profile aluminiowe

Wczoraj miałem mieć wolne od pracy, jednak dostałem drobne zlecenie od mojego zleceniodawcy. Okazało się, że administrator strony, którą im kiedyś zrobiłem zachorował i nie mógł im pomóc. Chodziło o drobną sprawę, o powiększenie asortymentu w ich sklepie internetowym.

Profile aluminiowe, a ich cena

Profile aluminiowePoszerzyli go o aluminium profile, które obecnie są w budownictwie bardzo przydatne. Przede wszystkim musiałem umieścić wszystkie profile aluminiowe w niskich cenach, jakie pojawiły się u nich w magazynie. Każdy profil aluminiowy trzeba było opisać całkiem szczegółowo. Sam nie zdawałem sobie sprawy, że te profile aluminiowe to tak rozbudowany temat. W każdym razie, jeżeli się na to zgodziłem, to posiedziałem trochę nad tą stroną i dodałem te elementy. Dostałem zdjęcia na których był wyszczególniony i opisany każdy profil aluminiowy i po kolei jak trzeba było, umieszczałem je na stronie internetowej. Trochę mrówcza robota, ale przy okazji poprawiłem kod strony w paru miejscach, bo widziałem, że się coś w trakcie może wykrzaczyć. Ważne było jednak to, żeby te profile aluminiowe pojawiły się zaraz po długim weekendzie, ponieważ zlecenia i zamówienia sypały się gęsto. Widać brakowało tego wcześniej w sklepie, a można na tym zarobić, więc właściciel szybko w to zainwestował. Szkoda tylko, że aluminium profile pojawiły się tak późno i musiałem wrzucać je na stronę dzień przed datą wyznaczoną do publikacji. Pomyślałem, że powinienem policzyć sobie za tą robotę więcej, ale potraktowałem to jako pracę dla stałego klienta i nie szalałem z wyceną.

Dodałem jeszcze oddzielne informacje gdzie można kupić i jak kątownik aluminiowy, ponieważ to też pojawiło się w firmie w sprzedaży. Każdy kątownik aluminiowy opisałem na tyle szczegółowo, że każdy sobie znajdzie zastosowanie. I jest dobrze.